بازی

تاریخ انتشار بازی GRID تاخیر خورد

تاریخ انتشار بازی GRID تاخیر خورد. سری بازیهای مسابقات اتومبیلرانی GRID از عناوین محبوب در سبک ریسینگ هستند و نسخه جدید آن اخیرا توسط شرکت کدمسترز معرفی شده است. در حالی که قرار بود هفته های آینده شاهد انتشار آن باشیم، تاخیری به وجود آمد. با موتوراویل همراه باشید.

 

به گفته شرکت کدمسترز، بازی GRID در پاییز سال 2019 منتشر خواهد شد. اگر بخواهیم به یکی از استودیوهای قدیمی بازیسازی اشاره کنیم، کدمسترز یکی از آنهاست و نخستین عنوان آن به نام Super Robin Hood در سال 1985 توسعه پیدا کرد.

بازی GRID

کدمسترز اگرچه توسعه بازیهای اکشن ماجراجویی، معمایی و برخی دیگر را انجام داده اما بازیهای ریسینگ نیز دیگر آثار این استودیوست و به نوعی باید فعالیت اصلی این استودیو محسوب کرد.

بزرگترین آثار کدمسترز در بخش بازیهای ریسینگ به سری بازیهای Grid، Dirt و  F1 اختصاص دارد. جدیدترین بازی کدمسترز نیز نسخه جدید Grid است که در حال حاضر مراحل توسعه خود را سپری می کند. عنوانی در سبک مسابقات اتومبیلرانی که هیجان انگیز بوده و باید آن را در نوع خود برجسته دانست.

 بازی GRID

باتوجه به اعلام کدمسترز، بازی Grid که قرار بود در 13 سپتامبر سال جاری منتشر شود به 11 اکتبر موکول شده و این یعنی تا پاییز 2019 خبری از انتشار بازی موردبحث نیست و باید منتظر ماند.

پیش بینی می شود دیگر تاخیری برای انتشار بازی گرید 2019 به وجود نیاید. کدمسترز دلیل تاخیر در انتشار گرید را عدم اتمام فرآیند توسعه در 13 سپتامبر اعلام کرد. همچنین گفته شده این بازی به دلیل عدم بهینه سازی لازم نیاز است تا بهینه سازی گرافیکی روی آن انجام گیرد.

پلتفرم مقصد Grid چهار سیستم عامل گوگل استادیا، ایکس باکس وان، رایانه های شخصی و پلی استیشن 4 است. این استودیو وعده داده که بزودی اطلاعات و تریلرهای جدیدی از نسخه 2019 بازی Grid منتشر خواهد کرد تا پاییز 2019 اطلاعات کافی از بازی مذکور بدست آورده و باید آن را در نوع خود قابل توجه دانست.

 

گرد آورنده
dualshockers

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا