اخباراخبار روز دنیای خودروخودروهای آینده بازار

سری 2 کوپه 2022 BMW با حداکثر 382 اسب بخار قدرت

2022 BMW 2 Series Coupe

رونمایی شد: 2022 BMW 2 Series Coupe طراحی جانبی خود را نشان می دهد.

 

تصویری در اینستاگرام منتشر شد که گفته می شود نمای جانبی BMW سری 2 کوپه 2022 را نشان می دهد. با توجه به پوستر، اتومبیل موجود در این تصویر مدل برتر M240i است. نمای جانبی تقریباً تنها با کمترین نوار در چراغ های عقب و جلو کشف شده است. BMW سری 2 کوپه G42 که در این عکس ها دیده می شود یک Bimmer کوچک دو در مناسب است.

این یک کوپه کلاسیک سه جعبه ای که دارای شیشه های بلند، جلوپنجره ایستاده، برآمدگی های چاق و کاپوت بلند خودرویی جالب به نظر می رسد. مطمئناً خبر خوبی برای جامعه سرسخت سری 2 در پیش است.

هنگامی که نسل بعدی سری 2 شروع به کار می کند ، این یکی از آخرین اتومبیل های نوع خود از BMW است. دو در ، چهار صندلی ، یک موتور شش سیلندر خطی (در مدل های خاص) از جلو ، رفتن به عقب و (امیدوارم) یک جعبه دنده دستی در وسط. این طرح صحیح برای یک BMW است اما متأسفانه خیلی طولانی نخواهد ماند. برق رسانی قصد دارد درون خطی شش و جعبه دنده دستی را در کنار آن از بین ببرد و بیشتر مشتریان دیگر کوپه خریداری نمی کنند ، به خصوص انواع کوچک ، بنابراین ممکن است در طول دهه گذشته کل سری 2 کوپه از خط خارج شود. تا آنجا که ممکن است غم انگیز باشد ، این سری 2 کوپه بعدی قرار است بخشی از یک نژاد در حال مرگ باشد.

دامنه موتور این خودرو از موتورهای 2.0 لیتری و 3.0 لیتری تشکیل خواهد شد و به احتمال زیاد هیبریدی خواهد بود. پیشنهادات ترکیبی ملایم روی میز خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که خودرو مطابق با آخرین مقررات در این زمینه عمل می کند. مدل های ارائه شده از get go به احتمال زیاد شامل 220i ، 230i و M240i هستند. مشاهده دیزل 220d نیز در فروش کاملاً ممکن است.

 

منبع: bmwblog

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا