خودروهای آینده بازار

بنتلی در تفکر یک شاسی بلند بزرگ است

بنتلی را می توان شرکت نام آشنای صنعت خودرو آن هم از نوع لوکس دانست. خودروسازی که همیشه سعی داشته محصولاتی خاص و در عین حال مجلل را به مشتریان ثروتمند خود ارائه دهد.

این کمپانی محصول ارزان قیمتی در سبد تولید خود قرار نمی دهد از این رو بعید است بتوانید با قیمتی کمتر از 150 هزار دلار یک مدل بنتلی خریداری کنید. با توجه به علاقمندی بازار به خودروهای شاسی بلند و رشد روز افزون این سگمنت، کمپانی های بزرگ نیز در تفکر معرفی مدل های مختلفی در همین سگمنت هستند.

بنتلی نیز از همین دست کمپانی ها بوده و پیش تر شاهد معرفی شاسی بلند بنتایگا بودیم و بسیار موردتوجه قرار گرفت. اما به نظر می رسد بزودی یک مدل بزرگ تر را شاهد باشیم. در حالی که طرفداران بنتلی به دنبال معرفی  EXP 10 Speed 6 اسپرت هستند، اما بنتلی برای افزایش فروش تفکر خود را به سمت مدل های شاسی بلند سوق داده است.

بنتلی شاسی بلند بزرگ می سازد

به گزارش وب سایت Autocar ، مقامات بنتلی در مصاحبه ای که با این سایت داشتند، بنتلی روی شاسی بلند بزرگتر نسبت به بنتایگا مشغول کار است. البته این فعالیت به حیطه اجرا نرسیده و تیم توسعه تنها به بررسی مدل موردنظر می پردازند. اگر بزودی چنین مدلی توسط بنتلی معرفی شود بازار اصلی آن ایالات متحده و چین خواهد بود.

دو بازار بزرگی که بنتلی همیشه محصولاتی برای آنها در نظر می گیرد. گذشته از شاسی بلند بزرگ، برخی رسانه ها به یک کراس اوور کوچک نیز اشاره کردند. اما از آنجایی که اتومبیل های کوچک برای ثروتمندان نیست، بعید به نظر می رسد بنتلی نیز چنین مدلی را در سبد محصول خود جای دهد.

به هر حال جزئیات کافی نیست و نمی توان به شایعات بی اساس اشاره کرد. بنتلی نیز بزودی از سدان مجلل FLYING SPUR 2020 رونمایی خواهد کرد و باید برای دیگر محصولات آن منتظر ماند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا