خودروهای آینده بازار

انتشار تصاویر مهیج رندر شده از کوروت C8

تصاویر مهیج رندر شده از کوروت C8 منتشر شد. اینگونه که به نظر می‌رسد، سریال پخش تصاویر رندر شده از Corvette تمامی ندارد. این بار دو تصویر دیگر رندر شده از این خودروی موتور وسط منتشر شده است.

اولین تصویر ساخته دست کوروت C8

اولین تصویر ساخته دست یکی از کاربران سایت C8 Corvette موتور وسط و از علاقه‌مندان به اتومبیل موتور وسط کوروت به نام جان است. این تصویر رندر شده از کوروت به رنگ آبی است.

خود این فرد رندر کننده اذعان دارد که ممکن است همه علاقه‌مندان، به نحوه شبیه سازی کاپوت توسط وی چندان علاقه نشان ندهند، اما حقیقت این است که به نظر تیم موتوراویل، بخش کاپوت این خودرو نیز همانند سایر بخش‌های آن به زیبایی هرچه تمام‌تر شبیه سازی شده است.

"<yoastmark

در بخش دماغه این خودرو، که بیننده را به یاد اتومبیل‌های ساخت کمپانی سوپرا می‌اندازد (اما با ورم کمی کمتر)، می‌بینیم که طراحی این بخش جلو متفاوت از سایر تصاویر رندر شده از این خودرو است. در هر صورت طراحی جدید در تصاویر رندر شده نیز علی رغم تفاوت آن، ولی باز هم بسیار جذاب به نظر می‌رسد.

دومین تصویر رندر شده C8 Corvette

دومین تصویر رندر شده نیز توسط یکی دیگر از کاربران سایت کوروت موتور وسط به نام ZoraC2 تهیه شده است. این طراحی که نسبت به طراحی قبلی کمی کارتونی‌تر به نظر می‌رسد، نیز نسبت به سایر تصاویر رندر شده پیشین، متفاوت است.

به خصوص اینکه در این تصویر رندر شده، به نظر می‌رسد که هواکش جانبی نسبت به تصاویر جاسوسی که پیش از این از کوروت پخش شده بود، کم حجم‌تر است.

احتمال می‌دهیم که پس از تولید کوروت موتور وسط، هواکش‌های آن برازنده‌تر و بیشتر شبیه به طراحی ZoraC2 باشد.

"<yoastmark

این نخستین باری نیست که یک کمپانی خودروساز به هنگام آزمایش اتومبیل جدید خود، بر روی بدنه آن پوشش‌هایی را قرار می‌دهد. در حقیقت در بیشتر مواقع با چنین چیزی مواجه هستیم.

در هر صورت از آنجایی که نمایش رسمی این خودرو در هجدهم ماه جولای رخ می‌دهد، از این رو تا فهمیدن دقیق مشخصات کوروت C8 موتور وسط، مدت زیادی باقی نمانده است.

این کوروت C8 ممکن است پس از عرضه، در ویژگی‌های خود و تفاوت آن با آن چه در تصورات ما بود، ما را شگفت‌زده کند.

اما چیزی که از آن مطمعنیم این است که قطعا موتور مورد استفاده در آن موتور تنفس طبیعی هشت سیلندر خورجینی خواهد بود. شایعات بیان می‌کنند که تنها سیستم گیربکس در این خودرو، جعبه دنده دو کلاچ اتوماتیک خواهد بود.

این موضوع چندان هم شگفت‌آور نیست . احتمال اینکه کمپانی شورولت جعبه دنده دستی را از اتومبیل C8 Corvette موتور وسط خود حذف کند، زیاد است. اگرچه که باز هم چنین خبری برای دوستداران ماشین‌های مسابقه‌ای چندان خبر خوش آیندی نیست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا