خودروهای آینده بازار

تویوتا لندکروز 2020 و ظاهر کش آمده آن در رندر

رندر تویوتا لندکروز 2020 و ظاهر کش آمده آن منتشر شد. نسل اخیر تویوتا لندکروز نخستین بار در ماه سپتامبر سال 2007 رونمایی شد. در حالی که در این مدت فیس لیفت و نسخه‌های مختلفی از این خودرو برای بازار جهانی ارایه شده است، اما اکثرن با تغییر چندانی همراه نبوده و به زودی نیز بازنشسته خواهد شد. اینگونه که به نظر می‌رسد، یک لندکروز کاملن جدید در اواخر سال 2020 معرفی خواهد شد؛ آن هم با همان فریم نردبان فلزی.

اگر تویوتا تصمیم بگیرد که آخرین نسخه از مدل لند کروز را، آن هم با فاصله بین مرکز چرخ‌های جلو و عقب زیاد، تولید کند، این خودرو احتمالن به چه شکلی خواهد بود؟ تصاویر رندر شده‌ای که به تازگی از این خودرو منتشر شده‌اند، پاسخ سوالمان را به خوبی می‌دهند.

طراحی بیرونی تویوتا لندکروزر 2020

حقیقت این است که این تصاویر رندر شده بر پایه آخرین فیس لیفت Toyota Land Cruiser 2020 بوده که این بدان معنی است این اتومبیل دارای چراغ‌های جلوی لطیف‌تر و چهره بسیار بهبود یافته است.

درب‌های عقبی بلند در ترکیب با پانل جانبی عقبی کشیده تر شده، نمایی را ایجاد می‌کند که ناخودآگاه اینفینیتی QX80 را به خاطر می‌آورد؛ اما منظور از این حرف این نیست که رندر شده لند کروز زیبا به نظر نمی‌رسد. مقدارفاصله عقب ماشين تا پشت چرخ عقب افزایش یافته که همین مساله به لندر کروز LWB ظاهری متعادل‌تر بخشیده است. خالق تصاویر بر این باور بوده که این شاسی بلند درشت هیکل، دارای سه ردیف صندلی است.

تویوتا لندکروزر 2020
تویوتا لندکروزر 2020

پیشرانه Toyota Land Cruiser 2020

طبیعتن چنین خودروی با ابهتی نیاز به موتوری درشت هیکل دارد. در این مورد، چه انتخابی بهتر از موتور دیزلی هشت سیلندر خورجینی 4.5 لیتری وجود خواهد داشت؟ این موتور توانایی تولید گشتاور 650 نیوتن-متر را داشته و نسبت به موتور بنزینی هشت سیلندر خورجینی، مصرف سوخت بسیار کمتری را دارد.

برخی دیگر از ویژگی‌ها همچون سیستم اطلاعات سرگرمی صندلی‌های عقب و امکان کنترل سیستم تهویه هوا برای سومین ردیف صندلی‌ها، این شاسی بلند ژاپنی را به یکی از راحت‌ترین و جادارترین کروزهای موجود تبدیل خواهد کرد.

تویوتا مدتی پیش در سال جاری، لند کروز Heritage Edition را در شیکاگو به نمایش در آورد. فروش این خودرو به زودی آغاز شده و کمپانی تویوتا در نظر دارد تنها تعداد 1200 دستگاه از این خودرو را بسازد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا