خودروهای آینده بازار
موضوعات داغ

خودروی آینده کاملا الکتریکی بنتلی را بشناسید

اولین مدل خودروی الکتریکی بنتلی، SUV بود. به نظر می رسد اولین مدل کاملاً برقی آن نیز تقریبا همین نسخه خواهد بود. در ادامه در مورد آن بیشتر می خوانید. بر اساس مصاحبه اخیر مدیرعامل این شرکت، آدریان هالمارک با مجله ماشین بریتانیا، این اولین خودروی الکتریکی کاملا برقی خواهد بود. این مدل که بر روی پلتفرم برقی جدید VT گروه VW ساخته خواهد شد، انتظار می رود در سال 2025 وارد بازار شود.

این خودروساز لوکس ممکن است هنوز نگران آماده سازی موتور احتراق داخلی W12 باشد. اما همانطور که در پاییز گذشته مشخص شد، این امر تا پایان دهه تغییر خواهد کرد. تا آن زمان، این مارک می گوید هر خودرویی که بفروشد، خودروی الکتریکی خواهد بود. و رهبری این ادعای پر استرس با SUV جدید خواهد بود. زیرا، همانطور که هالمارک به نشریه گفت، “اگر در SUV ها نیستید ، انگار هیچ جا نیستید.”

bentaygahybrid02

شک و شبهه های ساخت مدل خودروی الکتریکی کاملا برقی بنتلی


هنوز مشخص نیست که اولین EV یک مدل کاملاً جدید خواهد بود یا فقط یک نسخه خودروی الکریتی کاملاً برقی از بنتایگای است. یک نوع ترکیبی از SUV که در سال 2019 معرفی شد و امسال به روز شد. بنابراین دیدن یک نسخه شارژی از این مدل یک شوک کامل نخواهد بود. اما آنچه می دانیم این است که EV بر روی پلتفرم اختصاصی جدید شرکت VW Group ساخته می شود. توسعه آن توسط آئودی هدایت می شود. پلت فرم Artemis دارای معماری الکتریکی 800 ولت است. شایعه شده است که پایه و اساس پورشه ماکان آینده تمام برقی را فراهم می کند.
هالمارک به گزارشگران می گوید: “2025 زمان مناسبی برای ما است.” “وزن نگران کننده است. اما ما شاهد تکامل سریع در چگالی توان باتری هستیم. ما به سبک تر و آیرودینامیک تر شدن قطعات تمرکز شدیدی اختصاص داده ایم. وسایل نقلیه (خودروی الکتریکی) با شارژ برقی قطعا باید مناسب بنتلی باشد. آرام ، بدون زحمت ، گشتاور بالا ، عملکرد تصفیه شده. “

همچنین بخوانید:

عواقب رانندگی با لنت ترمز فرسوده

تصدیق خبر این خودروی الکتریکی آینده بازار

هنگامی که این خبر در مورد خودروی الکتریکی بنتلی پخش شد کمی شک برانگیز بود اما نماینده بنتلی تأیید می کند که EV در سال 2025 وارد می شود. انتظار نداشته باشید که این برند تا زمانی که EV نهایی آن آماده نشود، به بازار بنشیند. انتظار می رود که یک Flying Spur ترکیبی اواخر امسال به پلاگین بنتایگا بپیوندد. یک نوع ترکیبی از ظریف اما اسپرت Continental GT نیز در دست ساخت است.

بنتلی در زمینه برق رسانی بازی بزرگی انجام داده است. به نظر می رسد این برند اکنون آماده اجرای این قول ها است. هالمارک اذعان داشت هنوز باید پیشرفت هایی انجام شود تا این شرکت بتواند یک خودروی الکتریکی کاملا برقی تولید کند. این در حالی است که توقع می رود که شهرت آینده آن را برآورده کند. اما مطمئن است که زمان رسیدن به این رویا نزدیک است.

منبع: robbreport

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا