خودروهای آینده بازار

عرضه فورد موستانگ 2.3 لیتری با دو قیمت متفاوت

کمپانی فورد به تازگی به علت کاهش فروش و نارضایتی مشتریان خود،جهت جلب رضایت آنها تصمیم به عرضه فورد موستانگ 2.3 لیتری کرده است.در مورد آپشن ها و قیمت و همچنین آشنایی بیشتر با این اسب رام نشدنی با Motoroil همراه باشید.

یکی از مشکلاتی که خودروهای پر قدرت آمریکایی با موتورهای حجیم خود در چند سال پیش داشتند، مصرف سوخت بالای آن ها بود که باعث می شد خصوصا در اروپا جایی نداشته باشند.

از این رو کار به جایی رسید که نسخه های کم حجم تر اما با قدرت های بالا ساخته شدند که یکی از پر سر و صدا ترین آنها، عرضه موستانگ GT با موتور چهار لیتری بود.

پکیج 5 هزار دلاری

این روزها فورد برای افرادی که خواهان قدرت بیشتری از این پیشرانه هستند، یک پکیج قدرتی 5 هزار دلاری عرضه کرده است که 20 اسب بخار به قدرت موتور اضافه خواهد کرد.

"<yoastmark

فورد این موستانگ خود را با نام کامل Mustang 2.3L High Performance Package عرضه می کند که با 4995 دلار افزایش قیمت، شروع قیمت آن از 32760 دلار آغاز خواهد شد.

افزایش فقط 20 اسب بخار

به این ترتیب قدرت این پیشرانه 2.3 لیتری با 20 اسب بخار افزایش به 330 اسب بخار می رسد که البته شاهد افزایش گشتاور آن نیستیم و گشتاور پیشرانه در همان مقدار 475 نیوتن متر باقی خواهد ماند هرچند که به گفته مهندسین این شرکت، نمودار گشتاور در حدود 40 درصد باز تر خواهد شد و به عبارتی در دور موتور های بیشتری، می توان از بالاترین میزان گشتاور استفاده کرد.

"<yoastmark

ضمن این که این پکیج با تغییراتی در بدنه و آیرودینامیک نیز همراه خواهد بود و سیستم تعلیق هم مشابه با نمونه GT می شود و تعداد اگزوزها  در عقب نیز به چهار عدد می رسد تا نمای ظاهری و صدای خروجی بهتری داشته باشد.

پکیج 2هزار دلاری

پکیج دوم که به قیمت 2هزار دلار است، برای افزایش هندلینگ طراحی شده که رینگ های آلومینیومی 19 اینچی به همراه تایرهای P-zero و استرس بار عقب بخشی از آن هست.

به این ترتیب این خودرو به قیمت 36755 دلار می رسد که 30 دلار بالاتر از یک فورد موستانگ جی تی 460 اسب بخاری با موتور هشت سیلندر 5 لیتری خواهد بود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا