خودروهای آینده بازار
موضوعات داغ

نیسان z مدل 2023 را بشناسید و با اهداف آینده این شرکت آشنا شوید.

نیسان Z جزو آخرین و کامل ترین ماشین های ورزشی و ته خط اینجور ماشین ها نیست. این Z جدید قطعا آخرین نسل نماد نیسان هم نیست. حرف های زیادی در مورد نیسان Z 2023 وجود دارد. این خودرو در بهار آینده در ایالات متحده به فروش می رسد. اشوانی گوپتا ، افسر ارشد اجرایی شرکت نیسان حرف های زیادی می گوید. خبرهای خوبی مبنی بر اینکه نماد خودروهای اسپرت در حال مرگ نیست.

همچنین می گوید: ما خبرهای بهتری داریم. اگر هیاهو و تقاضا برای Z جدید قوی بماند ، این مدل نسل هفتم، آخرین مدل نخواهد بود. گوپتا برای رونمایی اخیر نیسان Z در ایالات متحده بود و برای صحبت با گزارشگران ما وقت گذاشت. در طول صحبت هایش، او نسل هشتم ماشین Z را رد نکرد. تا زمانی که تقاضا وجود داشته باشد. گوپتا خاطرنشان می کند: “[نیسان] قطعاً با آن ادامه خواهد داد.” Z چیزی فراتر از یک ماشین برای نیسان است.

2023 Nissan Z 43
2023 Nissan Z 37 1
2023 Nissan Z 30

نیسان z نشان دهنده فرهنگ نیسان است

این نشان دهنده فرهنگ نیسان است. همچنین انگیزه ، تعامل و اعتماد به نفس را برای این نام تجاری به ارمغان می آورد. پس قطعا هاله آن بر شرکت ، تامین کنندگان ، فروشندگان و همچنین مشتریان می نشیند. به دلیل این دستور منحصر به فرد است که مدل 2023 اعداد را از نام خود حذف می کند. به سادگی با نام نیسان Z شناخته می شود.

گوپتا می گوید:” این برای ما یک ماشین ساده نیست. این فرهنگ ما است.” ” این یک فرهنگ است که بر اساس تاریخ Z بنا شده است. چیدن مدل جدید بر اساس مدل قدیمی به معنای اصالت میراث آن است. همانطور که در مدل جدید نشان داده شده است. در حالی که Z یک اشاره به گذشته نیسان است، برقی شدن آینده آن جالب است. نیسان برقی فرینتر؟ وانت برقی چطور است؟

فورد دارای F-150 Lightning 2022 ، جنرال موتورز GMC Hummer EV 2022 است. Ram روی یک کامیون برقی کار می کند. ریویان در مراحل پایانی آماده سازی برای راه اندازی وانت برقی Rivian R1T 2022 است. انتظار نداشته باشید که نیسان به زودی به این رقابت ملحق شود. کامیون اصلی نیسان Frontier است. گوپتا می گوید تایتان در اندازه کامل یک محصول مکمل است.

2023 Nissan Z 27
2023 Nissan Z 26
2023 Nissan Z 25

برخی از خودروهای آینده

این خودروساز ژاپنی در حال آماده شدن برای عرضه نسل بعدی وانت نیسان 2022 با اندازه متوسط ​​2022 است. گوپتا می گوید مشتریان واضح بودند که می خواهند Frontier از موتور احتراق داخلی استفاده کند. “هرچه جلوتر می رویم ، به دقت به آنها گوش می دهیم و روی آن کار می کنیم.” انجام آن سخت نخواهد بود. نیسان دارای فناوری خودروهای برقی در Leaf و شاسی بلند برقی نیسان آریا و سیستم های هیبریدی e-Power است.

مسائل مالی شرکت نیسان

“سوال این است که چه زمانی مشتری آن را درخواست می کند و چه زمانی بازار برای آن آماده است.” برق بخشی از برنامه تجدید ساختار جهانی نیسان بعدی است. تا مارس 2024 ادامه می یابد. گوپتا در حال برنامه ریزی برای راه اندازی پروژه آینده خودروسازان پس از ده ها سال رهبری توسط کارلوس گوسن است. که اکنون فراری است و با اتهامات سوء استفاده مالی در ژاپن روبرو است.

این برند نیاز داشت تا از چرخه موجودی های زیاد فرار کند. همچنین مشوق های زیادی را برای تسویه تعداد زیادی از مشتریان ارائه دهد. در حالی که هزینه های ثابت را کاهش می دهد. کاهش هزینه در حال حاضر از اهداف، فراتر رفته است. وی می گوید هزینه های ثابت 3 میلیارد دلاری کاهش یافته است.

2023 Nissan Z 24
2023 Nissan Z 23
2023 Nissan Z 20
2023 Nissan Z 19

رکن دوم برنامه تمرکز بر محصولات و بازارهای اصلی برای بهبود کیفیت فروش است. برای تکیه کمتر بر ناوگان و تخفیفات و ایجاد تقاضای خرده فروشی که منجر به افزایش قیمت معاملات و ارزش باقیمانده می شود. نیسان ترکیبی از محصولات جدید و قوی دارد. 70 درصد از خط تولید در سال 2021 در حال تجدید قوا است. همچنین نظم و انضباط بیشتری را برای کنترل موجودی ها و مشوق های مدل های فعلی اعمال می کند.

کیفیت وسایل نقلیه آینده این شرکت

گوپتا می گوید که ایالات متحده تا اوایل سال 2022 دارای 10 وسیله نقلیه جدید با طراحی مجدد است. در حالی که کیفیت محصولات جدید بهبود یافته است. به عنوان مثال خودروهایی مانند سنترا دارای فضای داخلی به مراتب بهتر از قبل هستند. گوپتا می داند که 18 ماه طول می کشد تا درک عموم با واقعیت مطابقت داشته باشد. اما او فکر می کند که این مارک در سطح جهانی اعتبار دارد و مصرف کنندگان تفاوت آن را خواهند دید. همچنین به تلاش های نیسان در سال 2022 پاداش خواهند داد.

استراتژی خودروهای برقی نیسان سومین رکن برنامه نیسان بعدی است. سرمایه گذاری در فناوری خودروهای برقی ، متصل و خودران است. گوپتا می گوید این بخش از طرح نیز در مسیر خود قرار دارد. رویکرد نیسان در مورد خودروهای برقی این است که به آب و هوای تمیزتر کمک می کند. در عین حال هیجان رانندگی جذاب تر را با قیمت بهتر و هزینه کمتر برای مالکان ایجاد کند. برای این منظور ، همه خودروهای جدید با گزینه های برقی در دهه 2030 ارائه می شوند. 40 درصد آنها مدل های تمام الکتریکی با باتری خواهند بود.

2023 Nissan Z 17
2023 Nissan Z 4
2023 Nissan Z 6
2023 Nissan Z 7

دلایل تاخیر نیسان آریا مدل 2022

کراس اوور برقی نیسان آریا 2022 در ایالات متحده در نیمه اول سال 2022 پس از چندین تاخیر در دسترس خواهد بود. برنامه های راه اندازی با تعطیلی کارخانه ها در طول بیماری همه گیر کرونا و سپس کمبود تراشه های نیمه رسانا تغییر کرد. گوپتا می گوید این کمبود نیاز به پیش بینی و همکاری بهتر با همه سطوح زنجیره تامین را دارد. برعکس ، باتری ها جزو موفقیت های آینده هستند.

نیسان Envision AESC چین برای ساخت کارخانه های گیگا در اروپا و ژاپن همکاری می کند. گوپتا می گوید ما یک کارخانه باتری کوچک در تنسی داریم و بررسی می کنیم که آیا در آینده به ظرفیت بیشتری نیاز داریم یا خیر. پلتفرم جدید CMF-EV به هر سه خودروساز این امکان را می دهد تا باتری خودروهای جدید را رقابتی تر معرفی کنند.

یک پلت فرم و باتری مشترک هزینه های مقیاس را فراهم می کند در حالی که توانایی ساخت وسایل نقلیه در هر تعداد از کارخانه ها به انعطاف پذیری و کارایی تولید می افزاید. به عنوان مثال ، در اروپا ، نیسان آریا و رنو مگان از یک پلت فرم و معماری الکتریکی استفاده می کنند. و میتسوبیشی اوتلندر پلاگین هیبریدی بعدی با نیسان روگ پشتیبانی می کند.

منبع: motortrend و رسانه صنعت خودرو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا