خودروهای آینده بازار
موضوعات داغ

کامیون آینده شرکت آئودی چگونه طراحی شده است؟

وسایل نقلیه در 50 سال گذشته واقعاً تغییر کرده است. خودروها و شرکت های سازنده شدید در رقابت هستند. اما خودروهای مربوط به صنایع حمل و نقل، مانند تریلی، کامیون و… تغییری نکرده است. گروهی از طراحان به دنبال این هستند که مهندسی ظریفی را برای کامیون های آئودی به ارمغان بیاورند.

نام این پروژه کامیون برای آئودی است و تیم آنها دو طرح مختلف از راه های احتمالی را که شرکت می تواند پیاده سازی کند طراحی کرده است. هر دو ، کاملا آینده نگر به نظر می رسند. اما تفاوت هایی دارند که این دو طرح را بسیار جذاب می کند.

پلن یک و مدل کامیون اول

پلن یک ،کامیونی به عنوان یک وسیله نقلیه کاملاً مستقل طراحی شد. چیزی که احتمالاً در سال های آینده بسیاری از رانندگان صنعت حمل و نقل را از کار بیکار خواهد کرد. این به این معناست که این کامیون می تواند بدون راننده در مسیر های حمل و نقل جاده ای جابجا شود. طراحی و شکل بی نظیر و اسپرت آن نظر هر بیننده ای را جلب می کند. در زیر طرح اولیه فنی و مدل های نهایی پیشنهادی را مشاهده می کنیم.

پلن دو و مدل کامیون دوم

دومین وسیله نقلیه سیاه و قرمز به عنوان یک مدل نمایشی برای کامیون های آئودی طراحی شده است. کابین راننده آن مزیت بارز این طرح است که بسیار مورد توجه قرار گرفت. آرتم اسمیرنوف و ولادیمیر پانچنکو طراحانی پشت این پروژه هستند. قطعا این طراحان نظرات مردم را در مورد مدل نهایی تغییر می دهد. این طرح بسیار شیک و چشم نواز است. دنیای وسایل حمل و نقل جاده ای را عوض می کند. در زیر عکس های این کامیون و طرح مهندسی اولیه آن را مشاده می کنید.

می توانید کابین خلبان کامیون نمایشی را که این دو نفر طراحی کرده اند ، در تصاویر بالا، مشاهده کنید. در آن رانندگانی که از کلاه ایمنی به سبک جنگنده استفاده می کنند ، مشخص است. تنها استفاده واضح آنها این است که اشکالات را از چهره خود دور نگه دارند.

کامیون آئودی ساخته می شود؟

مهمترین نکته ای که در مورد این کامیون ها باید به آن توجه کرد این است که متأسفانه در حال حاضر آنها فقط طراحی هستند. بعید به نظر می رسد که آئودی در ساخت آنها پیش برود. اگر آنها همچنان به هیاهوی فعلی خود ادامه دهند ، ممکن است به زودی شاهد یکی از آنها در جاده باشیم. حال شما اگر به این محصول علاقه دارید ، می توانید نگاهی به مراحل طراحی و مهندسی آن ها در طرح های قرار گرفته شده بیندازید.

منبع: interestingengineering و رسانه صنعت خودرو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا