خودروهای آینده بازار

فیات Spider124 Urbana Edition معرفی شد

شرکت فیات را باید یکی از خودروسازان قدیمی و بزرگ صنعت به شمار آورد. کمپانی که شاید در برند خود مدل های خاصی نداشته اما مالک شرکت‌های بزرگی است که آن را به یک برند بزرگ تبدیل ساخته است.

به تازگی این خودروساز در نزدیکی نمایشگاه نیویورک از نسخه خاص فیات Spider124 Urbana Edition رونمایی کرد. یک کوپه کوچک از ویژگی متفاوتی نسبت به نسخه استاندارد بهره می برد. نسخه جدید دارای رینگ های 17 اینچی آلیاژی تیتانیومی بوده و تایرهای بهتری روی آن قرار گرفته است. آینه‌های جانبی مشکی در کنار بدنه خاکستری براق همراه با ستون عقب صندلی مشکی، طراحی اسپرت به Spider124 Urbana Edition بخشیده است.

فیات هر سال به معرفی نسخه خاصی از اسپایدر کوپه می پردازد و حال نوبت به نسخه اوربانا ادیشن اسپایدر 124 رسیده است. در فضای داخل نیز رنگ مشکی به کار گرفته شده تا با رنگ تیره بیرونی یکپارچگی پیدا کند.

فیات از نسخه منحصربفرد جدید Spider124 Urbana Edition رونمایی کرد

Spider124 Urbana Edition

تریم داخلی از جنس چرم است تا افراد شاهد کیفیت بالا اثاثیه داخلی این مدل باشند. گذشته از کیفیت بالا تریم، برخی ویژگی های اسپرت در نسخه Spider124 Urbana Edition لحاظ شده تا مورد توجه قرار گیرد.

عمدتا کمپانی های تولیدکننده خودرو سعی می کنند از تریم اسپرت یا لوکس برای مدل های خاص خود بهره گیرند و در این میان فیات نیز دست به کار شده و چنین مواردی را در Spider124 Urbana Edition به کار گرفت. پیشرانه این مدل از نوع چهار سیلندر 1.4 لیتری توربو شارژ است که توانایی تولید قدرتی بیش از 160 اسب بخار را دارد.

گذشته از آن سیستم اگزوز تیتانیومی همراه با پیشرانه قوی تناسب بسیاری با یکدیگر دارند. قیمت این مدل 25 هزار دلار بوده و نسبت به مدل Classica  اسپایدر 124 بیش از 1000 دلار بیشتر است. به نوعی مشتریان مدل جدید باید بودجه بیشتری در نظر گیرند تا از این مدل برخوردار شوند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا