خودروهای آینده بازار

انتشار تصاویری از فیس‌لیفت مرسدس‌بنز اس‌کلاس 2020

در حالی که شرکت‌های مرسدس بنز چندین محصول خود را بروزرسانی کرده، اما مدتیست اس‌کلاس بدون تغییر در طراحی باقی مانده‌است. این کمپانی رقیب جدی بی‌ام‌و بوده و سعی کرده بهترین‌ها را به مشتریان خاص خود ارائه دهد.

پیشتر تصاویری از کابین داخلی اس‌کلاس 2020 منتشر شد و حال شاهد انتشار تصاویر رندر شده از فیس‌لیفت سدان لوکس اس کلاس 2020 هستیم. این تصاویر توسط وب سایت روسی Kolesa.ru منتشر شده و به عنوان مدل W223 بزودی معرفی خواهد شد. در تصاویر، چراغ‌های جلو و عقب حالت مستطیلی به خود گرفتند و شبیه به دیگر محصولات نسل جدید مرسدس بنز می‌باشند. البته بعید است در مدل تولیدی مرسدس چنین ساختاری را مشاهده کنیم و دقیق مشخص نیست کمپانی آلمانی چه برنامه‌ای در سر دارد.

مرسدس بنز اس‌کلاس 2020 جذاب‌تر از همیشه

مرسدس بنز اس کلاس 2020

تصاویر منتشر شده نشان می‌دهند گروه طراحی Kolesa.ru تنها بخش جلو و عقب را دستخوش تغییر قرار داده و اگر به بخش‌های کناری توجه بیشتری کنید، متوجه خواهید شد هیچ تفاوتی با نسل فعلی ندارد. همچنین بعید به نظر می‌رسد جلوپنجره چنین حالتی پیدا کند زیرا سبک جلوپنجره مرسدس که به نوعی امضا آن محسوب می‌شود، در این سبک طراحی قابل مشاهده نیست. همچنین ورودی‌های هوا نیز بسیار بزرگتر از نسل پیشین است و باید این سدان را در نوع خود قابل توجه دانست.

اگر دقتی به چراغ‌ها داشته باشید، متوجه خواهیدشد طراحی چراغ‌ها به سری A نسل جدید شباهت دارد. مشخص نیست آیا مرسدس بنز برنامه‌ای برای معرفی فیس‌لیفت مرسدس بنز اس‌کلاس 2020 دارد یا خیر. البته تاکنون شایعاتی پیرامون این نسخه سدان لوکس مرسدس بنز منتشر شده و پیش‌بینی می‌شود در اواخر سال جاری طی برخی رویدادهای بین المللی شاهد معرفی فیس‌لیفت اس‌کلاس 2020 باشیم.

منبع: motor1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا