خودروهای آینده بازار

انتشار تصویر رندر شده نسل جدید نیسان جوک

شرکت نیسان یکی از کمپانی های مطرح تولیدکننده خودرو ژاپنی بوده که در چند سال گذشته رشد فروش خوبی را به خود دیده است. یکی از محصولات این کمپانی جوک نام دارد که به عنوان کراس اوور کامپکت به شمار می رود.

چند سالی از معرفی نسل فعلی نیسان جوک می گذرد اما گزارش ها خبر از رونمایی نسل جدید آن در سال 2020 می دهند. به تازگی همچون دیگر مدل های نسل جدید، تصاویر رندر شده نسل بعدی جوک به اینترنت راه پیدا کرده است.

باتوجه به تصاویر گویی نیسان می خواهد زبان طراحی جدید خود را در این مدل به کار گیرد تا یک کراس اوور جوان پسند و تهاجمی تر را نسبت به قبل ارائه دهد.

نیسان جوک نسل جدید جذاب تر از همیشه است

 نیسان جوک

نکته جالب رندر حفظ ساختار قبل بوده و به نظر می رسد پلتفرم نسل جدید جوک تغییری نخواهد داشت و نیسان تنها به ایجاد تغییر در بحث طراحی ظاهری آن می پردازد. چراغ های دایره ای بزرگ در قسمت جلو همچنان پدیدار است اما چراغ کوچک خطی ریزتر از قبل شده و باریک تر به نظر می رسد.

جلوپنجره V شکل نیسان که به عنوان امضا کمپانی محسوب می شود در این تصویر قابل مشاهده است. دقیقا مشخص نیست چقدر این تصاویر رندر شده به طراحی نسل جدید جوک نزدیک است. انتظار داریم نسل بعدی جوک به پیشرانه 1.5 لیتری Dci رنو مجهز شود که قادر بوده عملکرد بالایی از خود نشان دهد.

احتمالا نیسان در اواخر سال 2019 یا اوایل 2020 معرفی شود. که در این صورت عرضه آن در سال 2020 انجام خواهد گرفت. نیسان قرار است پلتفرم  CMF-B را برای جوک در نظر گیرد. این پلتفرم پیشتر در قشقایی، ایکس تریل و رنو کولئوس نیز به کار گرفته شد.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه نیسان چیست.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا