خودروهای آینده بازار

نسل جدید سدان کامپکت نیسان ورسا معرفی شد

شرکت نیسان پیش از برگزاری نمایشگاه بین المللی نیویورک از نسل جدید سدان کامپکت ورسا رونمایی کرد. خودرویی که چند سال از عدم بروزرسانی آن می گذشت و در نهایت ژاپنی ها دست به کار شدند.

ورسا نسل جدید یک مدل با طراحی شبیه به دیگر محصولات جدید نیسان است اما از ابعاد جمع و جوری بهره می‌برد. جلوپنجره‌ای با امضای V شکل ، چراغ های کشیده و تهاجمی، سقفی با شیب بیشتر و کاپوتی خمیده‌تر، از ویژگی‌های طراحی ظاهری ورسا محسوب می‌شود.

نیسان ورسا

نیسان سعی کرده با افزودن زبان طراحی جدید به ورسا، آن را به مدلی برجسته تبدیل سازد. به نوعی باید ورسا جدید را Altima کوچک دانست زیرا شباهت بسیاری به هم دارند. این مدل 2020 در هر زاویه ای تغییر کرده و هیچ شباهتی به نسل قبل ندارد. طراحی با بدنه سبک آن را به خودرو کاربردی تبدیل کرده است.

نیسان ورسا نسل جدید یک آلتیما کوچک

نیسان ورسا

ستون C همانطور که مشاهده می کنید به نوعی شناور است و ثابت نیست. در کابین داخلی نیز شاهد فضایی اسپرت و باکیفیت را مشاهده می‌کنیم که جذابیت بیشتری نسبت به قبل پیدا کرد. فرمانی اسپرت با دوخت هایی در قسمت داخلی، صفحه نمایش لمسی با سیستم سرگرمی نیسان، تریم داخلی از جنس پلاستیک چرم نما که شامل دوخت هایی روی آن می‌شود.

سیستم سرگرمی در نظر گرفته شده از اندروید اتو و اپل کارپلی پشتیبانی می‌کند. ویژگی های متعددی در نیسان ورسا نسل جدید به کار گرفته شده که از جمله باید به ترمز اتوماتیک اضطراری، سیستم های متنوع ایمنی و چندی دیگر اشاره کرد. نسخه پایه این سدان با پیشرانه چهار سیلندر 1.6 لیتری 122 اسب بخار عرضه می شود. این در حالی است که مدل فعلی تنها 109 اسب بخار قدرت تولید می‌کند. گیربکس نیز می‌تواند دستی یا اتوماتیک انتخاب شود.‌

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا