خودروهای آینده بازار

انتشار تصویر تیزری از سوبارو OUTBACK 2020

شرکت ژاپنی سوبارو در نظر دارد بزودی در جریان نمایشگاه نیویورک 2019 از نسل جدید کراس اوور OUTBACK رونمایی کند. مدلی که OUTBACK 2020 نام خواهد داشت و از طراحی و تغییرات قابل توجهی بهره می برد.

پیش از معرفی این خودروساز تصویر تیزری منتشر کرده که بخش کناری اتومبیل را نشان داده و جزئیات دقیقی به دست نمی دهد. اما آنچه از تصویر پیداست، OUTBACK جدید ساختاری نسبتا مشابه با نسل پیشین دارد و همچنان یک کراس اوور جذاب است. رینگ های مشکی در کنار آینه های جانبی مشکی رنگ، ماهیتی اسپرت به این کراس اوور می بخشد.

انتظار می رود سوبارو ساختاری اسپرت به این مدل دهد و باید آن را مدلی جذاب تلقی کرد. همچنین چراغ ها و سپرهای جدید در این مدل به خوبی مشخص است و همانطور که گفته شد نسبت به نسل پیشین تغییرات گسترده ای خواهد داشت.

سوبارو OUTBACK 2020 در راه است

در بخش پیشرانه احتمالا از موتور Legacy بهره می برد. پیشرانه 2.5 لیتری 184 اسب بخاری که می تواند در کمتر از 8.4 ثانیه به 100 کیلومتربرساعت دست یابد. البته نباید انتظار قدرت عملکرد بالا موتور OUTBACK 2020 بود زیرا این خودرو یک اتومبیل شهری و مناسب خانوادهاست و سوبارو نیز هدف آن به کارگیری پیشرانه بسیار قدرتمند نیست.

احتمالا یک نسخه قدرتمندتر 2.4 لیتری توربو که جایگزین نسخه 3.6 لیتری شش سیلندر می شود، به کار گرفته شود. گفته می شود مدل های Stateside از قدرت پیشرانه 263 اسب بخاری بهره می برند. Outback همچنین قرار است با سیستم چهار چرخ محرک به فروش برسد و از این رو باید انتظار عملکرد خوب در شرایط جاده های ناهموار داشت.

در حال حاضر Legacy جدید با صفحه نمایش 11 اینچی در بخش کنسول مرکزی همراست و احتمالا Outback نسل جدید نیز با چنین نمایشگر بزرگی از کابین مدرن بهره خواهد برد. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید تا نمایشگاه نیویورک سال جاری به انتظار نشست.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا