خودروهای آینده بازار

نام اصلی هایپرکار AM-RB 003 استون مارتین Valhalla خواهد بود

Andy Palmer مدیرعامل وقت شرکت استون مارتین درباره هایپرکار آینده این کمپانی با اسم رمز AM-RB 003 اطلاعات جالبی ارائه می‌دهد. وی در مصاحبه ای با وب سایت Autonews اروپا طی نمایشگاه ژنو اطلاعات جدیدی آشکار کرد.

پالمر گفته است نام اصلی AM-RB 003 که تعیین شده Valhalla خواهد بود. اما این نام تأییدشده نیست و یک نام پیشنهادی است که بزودی تأیید شدن یا نشدن آن مشخص می‌شود. این هایپرکار با پیشرانه شش سیلندر هیبریدی استون مارتین می‌تواند قدرت بالایی از خود نشان دهد.

باتوجه به استون مارتین، تنها 500 دستگاه از AM-RB 003 به تولید می‌رسد و نسبت به دیگر رقبای ابراتومبیل خود، بسیار قدرتمند است. ازاین‌رو انتظار داریم قیمت نهایی آن در هنگام فروش (سال 2021) به 1 میلیون پوند برسد.

هایپرکار AM-RB 003

هایپرکار AM-RB 003 استون‌مارتین نام دیگری دارد

البته عمده خودروهای هایپرکار قیمت بالایی دارند زیرا نه تنها تعداد محدودی از آنها تولید می‌شود، بلکه توسط دست به تولید می‌رسد. 003 با همکاری استون مارتین و Red Bull Advanced Technologies به تولید می‌رسد و مدیرعامل Red Bull Advanced Technologies بسیار روی این حساس است. حساسیت تیم رد بول در این پروژه بسیار بالاست، از این رو انتظار می‌رود شاهد ابراتومبیل قابل توجهی باشیم.

AM-RB 003 گویی به والکری هم شباهت دارد و یک مدل برجسته محسوب می‌شود. مشخص نیست چه زمانی باید شاهد معرفی و عرضه باشیم. والکری پیشتر توسط استون‌مارتین معرفی شد و یک هایپرکار قدرتمند و فوق‌العاده محسوب می‌شود.

انتظار داریم کابین داخلی مشابه دیگر هایپرکارها ساده و آینده نگرانه باشد. اطلاعات بیشتری از AM-RB 003 یا همان Valhalla در دست نیست. باید منتظر ماند تا مشخص شود، برنامه برند استون مارتین چیست و آیا می‌توان شاهد محصولی قابل توجه بود یا خیر.

پیش‌بینی می‌شود در سال 2020 کمپانی انگلیسی چه برنامه‌ای در سر دارد.

منبع: carscoops

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا