خودروهای آینده بازار

آئودی Q5, SQ5, SQ7 BLACK EDITIONS معرفی شدند

شرکت آئودی به تازگی محصولات منحصربفرد خود را به عنوان سری BLACK EDITIONS معرفی کرد. مدل هایی که Q5, SQ5 و SQ7 هستند و مشخصه‌های قابل توجهی دارند.

تمامی این مدل ها اثاثیه اضافی به ارزش 10 هزار دلار برای آنها درنظر گرفته شده که برای مثال قیمت Q5 را به 80 هزار دلار رسانده است. این نسخه Q5 45 TFSI Black Edition نام داشته و یک شاسی بلند قدرتمند از آئودی تلقی می شود.

برای مدل Q5 از رینگ های 12 اینچی آلیاژی متالیک، آینه های جانبی مشکی رنگ، بدنه ای با رنگ یکنواخت سفید و برخی دیگر در نظر گرفته شده است. در کابین داخل نیز تریم چرم و آلومینیومی به کار گرفته شده تا شاهد یک محصول برجسته از آئودی باشیم.

آئودی و معرفی محصولات قدرتمندتر

آئودی

به گفته آئودی برای Q5 Black Edition بیش از 30 نوع گزینه رنگی در نظر گرفته شده است  و تمامی اثاثیه اضافی روی آن در مجموع 12 هزار دلار قیمت دارند. این شرکت آلمانی بسته Black Edition را برای هر دو مدل Q5 45 TFSI quattro و 50 TDI quattro با قیمت 90 هزار دلاری در نظر گرفته است.

نسخه SQ5 Black Edition نیز قیمت پایه آن 107 هزار دلار است و با اثاثیه 17 هزار دلاری یک مدل خاص محسوب می شود. طراحی بیرونی تفاوتی با نسخه استاندارد ندارد و خودروساز سعی کرده بیشتر روی لوازم جانبی این مدل ها تمرکز داشته باشد.

از این رو شاهد رینگ های جلا داده شده، رکاب ، اسپویلر، تریم داخلی باکیفیت و نسبتا اسپرت و برخی مشخصه های دیگر هستیم. قیمت تمامی مدل معرفی شده به صورت زیر است:

  • Q5 Black Edition sport 45 TFSI quattro – $80,300
  • Q5 Black Edition sport 50 TDI quattro – $90,900
  • SQ5 Black Edition TFSI quattro – $108,200
  • SQ7 Black Edition TDI quattro – $174,900

تمامی این نسخه ها ویژگی های ظاهری شبیه به یکدیگر دارند و چندان متفاوت از هم نیستند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا