خودروهای آینده بازار

شکار نسل آینده آئودی RS3 در جاده‌های نوربرگ رینگ

با وجود حضور نمونه‌های اولیه آئودی A3 و S3 در جاده‌ها برای آزمایش رانندگی، مدتی است که منتظر شکار RS3 بدست جاسوسان هستیم. این تصاویر، نمونه اولیه‌ای از نسل آینده آئودی RS3 را در جاده‌های نوربرگ‌ رینگ نشان می‌دهد.

این مدل بر خلاف مدل‌های A3 و S3 که با استتار کامل وارد جاده‌های نوربرگ ‌رینگ شده بودند، بدون هیچ‌گونه پوششی ظاهر شده است. تصاویر نشان می‌دهند که بدنه نسل جدید آئودی RS3 همانند بدنه نسل اخیر آن است. با این حال اگر به تصاویری که از کنار این خودرو گرفته شده‌اند، دقیق‌تر نگاه کنیم، می‌بینیم که رینگ‌های آن عریض‌تر شده‌اند.

next gen audi rs3 mule spy photo3

متاسفانه با نگاه به این تصاویر تقریبا به هر نکته‌ای در ارتباط با آن پی می‌بریم؛ از این رو ممکن است کنجکاوی خود را نسبت به آن تاحدودی از دست بدهیم. در مقایسه با نمونه‌های اولیه A3 و S3، یکی از اختلافات فاحش قسمت اگزوز بوده که به دو لوله بیضی شکل می‌پیوندد. اما بخش امیدوار کننده ماجرا دیدن آزمایش این نمونه اولیه با سرعت بسیار بالاست، که عکاسان را تشویق به ادامه جاسوسی و ما را کنجکاو نسبت به تشریح کشفیات دوربین‌های آنان در آینده می‌کند.

اینگونه که به گوش می‌رسد، در آئودی RS3 جدید از موتور توربوشارژ پنج سیلندر با حجم 2.5 لیتر که توانایی آن در تولید قدرت کمی بیشتر از 400 اسب بخار است، استفاده می‌شود. نکته مهم‌تر، بهبود سیستم تصفیه کننده گاز خروجی در این خودرو است. استفاده از این سیستم، RS3 را به اتومبیلی دوست‌دار محیط زیست تبدیل کرده و آن را به استانداردهای محیط زیست اروپا نزدیک می‌کند.

next gen audi rs3 mule spy photo2

آئودی A3 در انتهای سال جاری میلادی و ماه سپتامبر و احتمالن در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت به نمایش گذاشته می‌شود؛ همچنین عرضه آن برای فروش از اواخر سال 2019 شروع می‌شود. پس از آن نیز مدل S3 عرضه خواهد شد. در نهایت در انتهای سال آینده بایستی منتظر نمایش RS3 باشیم.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا