خودروهای آینده بازار

تیزر جدید بی‌ام‌و سری 1 مدل 2020 منتشر شد

با نزدیک شدن به زمان رونمایی رسمی از هاچ‌بک بی‌ام‌و سری 1 مدل 2020، این کمپانی تصاویری از این خودرو را با وضوح بیشتر نسبت به دفعات پیشین، منتشر کرده است. تصاویر جدید منتشر شده در فیس بوک، تا حدودی چهره واقعی بی‌ام‌و سری 1 مدل 2020 را نشان می‌دهند. علی‌رغم پوشش سنگین این خودرو در تصاویر، باز هم مشخص است که قرار نیست به هنگام عرضه آن با شمایلی به خشونت M135i مواجه شویم. زیرا آنگونه که در تصاویر پیداست، در بی‌ام‌و سری 1 مدل 2020 خبری از سپرهای M135i و جلوپنجره کلیوی خاص به همراه طرح‌هایی همچون رودستر Z4 نیست.

چراغ‌های جلو و عقب کمترین پوشش را داشته و بیشتر از سایر قسمت‌ها نمایش داده شده‌اند. این دو قسمت نسبت به چراغ‌های مدل پیشین سری 1 بی‌ام‌و، کاملا تغییر کرده‌اند؛ تا حدی که به نظر می‌رسد با یک اتومبیل کاملن جدید طرف هستیم. به نظر می‌رسد این خودرو از مدل پیشین آن بزرگتر بوده و فاصله بین مرکز چرخ‌های جلو و عقب در آن، برای افزایش فضای سرنشینان در داخل کابین، افزایش یافته است.

2020 bmw 1 series new teaser

یکی از تصاویر منتشر شده، تماشای درون بی‌ام‌و سری 1 مدل 2020 را نیز میسر کرده و تعمدن نمایشگر کاملن دیجیتال این خودرو را نمایش داده است. در مدل پایه این خودرو از کیلومترشمار آنالوگ استفاده می‌شود؛ ولی  هنوز مشخص نیست که آیا تنظیمات دیجیتال در تمامی مدل‌ها به صورت استاندارد استفاده شده و یا تنها در تریم‌های بالای آن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2020 bmw 1 series new teaser2

ویژگی چندان خاصی درباره صفحه نمایش این خودرو دیده نمی‌شود؛ چون به نظر می‌آید که همانند صفحه نمایش دیگر مدل‌های اخیر بی‌ام‌و مانند Z4 است. کمپانی بی‌ام‌و سایر قسمت‌های داشبورد را با پوشش پارچه‌ای پوشانده تا جزییات طراحی آن را پنهان کند.

بی‌ام‌و سری 1

در یک تیزر دیگر که توسط بی‌ام‌و فرانسه به نمایش درآمده بود، یکی دیگر از انواع سری‌ 1 دیده می‌شود. با توجه به آینه جانبی اطلسی و طرح‌های به‌کار رفته‌ روی جلو‌پنجره، احتمالن این خودرو M135i است. انتظار داریم که این خودرو برترین مدل ساخته شده باشد؛ زیرا بی‌ام‌و پیش از این از تولید یک مدل کاملن تکامل یافته سری M سخن گفته بود.

از آنجایی که تعداد تیزرها در حال افزایش است، احتمالن به زودی شاهد رونمایی از یکی از مدل‌های بی‌ام‌و باشیم. فروش این خودروها تا پیش از پایان سال جاری در اروپا آغاز می‌شود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا