خودروهای آینده بازار

تصاویر مخفیانه از نمای داخلی شاسی‌بلند برقی بی‌ام‌و منتشر شد

شاسی‌بلند برقی بی‌ام‌و که احتمالا i5 و یا iNEXT نامیده می‌شود، در زمان آزمون رانندگی از چشم جاسوسان و دوربین‌های آنان دور نماند. این تصاویر به دلیل پوشش کامل بدنه این خودرو اطلاعات زیادی را از طراحی خارجی شاسی‌بلند برقی بی‌ام‌و نمایش نمی‌دهند. در ارتباط با پیشرانه بی‌ام‌و جدید نیز اطلاعاتی در دست نیست، اما خوشبختانه تصاویر جاسوسی اولین دید از نمای داخلی این خودرو را عرضه می‌دارند.

علی‌رغم پوشش کامل جلو و عقب شاسی‌بلند جدید بی‌ام‌و، باز هم چراغ‌های جلویی LED، که مدل i8 را به ذهن می‌آرود، مشخص است. در حالت کلی انتظار می‌رود که بین شاسی‌بلند جدید بی‌ام‌و و سایر مدل‌های سری i این کمپانی، شباهت‌هایی وجود داشته باشد.

شاسی‌بلند برقی بی‌ام‌و

در تصاویر جاسوسی پخش شده، روف لاین و شکل کلی کراس‌اوور جدید تقریبا مشخص است. در این بخش هیچ اتفاق خارق‌العاده‌ای رخ نداده است؛ چون شباهت‌هایی بین این خودرو با سایر شاسی‌بلندهای این کمپانی دیده می‌شود.

شاسی‌بلند برقی بی‌ام‌و

جاسوسان برای نخستین بار در تاریخ موفق شدند از نمای داخلی یک خودروی آینده بازار با این وضوح عکس‌برداری کنند. در تصاویر پخش شده از نمای داخلی شاسی‌بلند جدید برقی بی‌ام‌و، داشبورد کمی شبیه به مدل i3 است. این یک نمونه کاملا اولیه از این خودرو بوده و هنوز راه زیادی برای تکمیل طراحی داخلی دارد.

bmw inext spy photo2

در ارتباط با نام انتخابی این خودرو، i5 و iNEXT بسیار محتمل است، اگر از نزدیک به رینگ‌های استفاده شده در این خودرو نگاه کنیم می‌بینیم که ویژن iNEXT در آن به خوبی مشخص است. همچنین یک نشان لوزی شکل آبی رنگ زیر نماد BMW، که در پوشاندن آن خیلی موفق عمل نشده است، دیده می‌شود.

در حال حاضر بجز نام و شکل کلی چیز بیشتری از این شاسی‌بلند در دست نیست؛ اما انتظار می‌رود که تا چند ماه آینده ویژگی‌های بیشتری از این خودرو مشخص شود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا