خودروهای آینده بازار

بوگاتی به ساخت قدرتمندترین کراس اوور فکر می کند

هرگاه نام بوگاتی به میان می آید ما را به یاد خودروهای پرسرعت و گران قیمتی چون ویرون می اندازد. این خودروساز فرانسوی که در تولید خودرو هایپرکار و گران قیمت شناخته شده است، در آینده می خواهد محصولات جدید و جالبی معرفی کند.

براساس گزارش های تازه انتشاریافته، بوگاتی می خواهد به ساخت کراس اوور دو دربی بپردازد که از پیشرانه هشت سیلندر قدرت می گیرد. در حال حاضر توسعه این مدل شروع نشده و مهندسان بوگاتی منتظر تایید هیئت مدیره هستند تا توسعه را آغاز کنند.

بوگاتی کراس اوور 1000 اسبی می سازد

بوگاتی

اگر این محصول تاییدیه هیئت مدیره را کسب کند باید در انتظار معرفی یکی از خاص ترین کراس اوورهای جهان باشیم. پیش بینی می شود در بحث طراحی شباهتی هم به اوروس لامبورگینی پیدا کند. همانطور که می دانید لامبورگینی و بوگاتی هر دو از زیرمجموعه های فولکس واگن محسوب شده و عجیب نیست که چنین شباهتی به وجود بیاید.

گزارش می گوید پیشرانه کراس اوور آینده بوگاتی همان قلب تپنده اوروس است که از نوع هشت سیلندر 4.0 لیتری توربودوقلو 640 اسب بخاری خواهد بود. بوگاتی در نظر دارد برای نخستین بار در کراس اوور خود سیستم هیبریدی به کار گیرد که با تولید 359 اسب بخار توسط پیشرانه الکتریکی در مجموع قدرتی 1000 اسب بخار خواهد داشت.

پیش بینی می شود محصول جدید بوگاتی وزن کمتری نسبت به لامبورگینی اوروس پیدا کند و شاید چیزی مشابه ST-X اوروس با وزن 25 درصد کمتر از نسخه استاندارد اوروس خواهد بود. گفته شده این کراس اوور سال 2023 تولید آن آغاز شده و تنها 800 دستگاه از این مدل در سال به تولید می رسد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا