خودروهای آینده بازار

کراس‌اوور کوپه جدید بیوک در راه است

کمپانی بیوک همانند دیگر کمپانی‌های خودروساز در حال بازتولید و اعمال اصلاحات روی محصولات خود است. این کار حتی در بهترین شرایط هم بسیار مشکل است. کمپانی بیوک خط تولید بسیار محدودی داشته و تنها 6 اتومبیل را در ایالات متحده تولید می‌کند و هیچ یک از این خودروها تا به حال فروش خوبی را تجربه نکرده‌اند؛ از این رو بازبینی خط تولید برای این کمپانی بسیار پر خطر است.

مجله اخبار طراحی خودرو اخیرا مطلبی را منتشر کرده که در آن درباره چالش‌های پیش روی این برند صحبت می‌کند؛ اما در خلال این صحبت‌ها، درباره کراس‌اوور کوپه جدیدی نیز سخن به میان آمده است. آنگونه که به نظر می‌آید، این خودرو در راه تولید است.

هنوز هیچ چیزی درباره این مدل جدید مشخص نیست، اما گزارشات حاکی از آن هستند که این خودرو کاملا جدید است. نکته دیگر این بوده که این خودرو قرار است با تمامی دیگر خودروهای بیوک متفاوت باشد و عملا دید مخاطبین را نسبت به این کمپانی تغییر دهد.

buick enspire concept

می‌دانیم که جنرال موتورز یک سرمایه‌گذاری عظیم 36 میلیون دلاری روی کارخانه مونتاژ اتومبیل‌های خود در لنسینگ انجام داده است. این کارخانه‌ای محلی است که خودروهای شورولت تراورس و بیوک انکلیو نیز تولید شده‌اند و مدیر عامل اجرایی جنرال موتورز، مری بارا در یک سخنرانی اعلام کرده که تولید یک کراس‌اوور جدید در برنامه‌های آتی این شرکت است.

 شایعات حول این محور می‌چرخند که این کراس‌اوور جدید، یک کادیلاک XT4 با بدنه بیوک است؛ اما همانطور که گفتیم آخرین گزارش اعلام می‌کند که این کراس‌اوور، کاملا جدید و منحصر به‌فرد است.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا