خودروهای آینده بازار

رندرهای کراس اوور فورد موستانگ منتشر شد

بیش از دو دهه است که تب شاسی بلن سازی به شرکت های لوکس ساز دنیا نیز سرایت کرده و در حالی که کسی انتظاری از پورشه برای داشتن یک شاسی بلند را نداشت، این شرکت با مدل کاین خود آغازگر ساخت SUV در شرکت های لوکس و اسپرت ساز شد. اما فورد نیز در این روزها در زمینه ساخت کراس اوور خبرساز شده است که البته این خبرسازی نه به خاطر ساخت خودرویی شاسی بلند است چرا که این شرکت دهه ها در این زمینه پرچمدار بوده و شناخته می شود. بلکه خبرسازی از این جهت که قرار است این شرکت کراس اوورهایی بر اساس فورد موستانگ طراحی کند.

مدیران کمپانی فورد اعلام کرده اند که طرح مفهومی و کانسپت خودروی مورد نظر خود را که بر اساس چهره فورد موستانگ توسعه یافته را در طول 12 هفته آماده کرده اند که از این نظر یک رکورد محسوب می شود. این خودرو یک کراس اوور کوچک شهری با چهره ای برگرفته از موستانگ است که هنوز اطلاعاتی از آن به بیرون منتشر درز نکرده است. این خودرو سال 2022 از راه می رسد.

ford mustang suv redner

به تازگی رندرهای کراس اووری که بر اساس فورد موستانگ توسعه یافته، به اینترنت راه یافته است. این طرح که کاملا بر اساس موستانگ شکل گرفته است، در عقب و جلو نمایی کاملا شبیه به این خودرو دارد، سقف با شیب ملایمی حالت فست بک و پونی کار بودن موستانگ را تداعی کرده و در حالی که موستانگ یک خودرو 2+2 نفره است، این طرح یک کراس اوور با فرمی شبیه به یک خودرو فست بک اما چهار درب است.

ford mustang suv redner2

نکته دیگر در خصوص این خودرو این است که سال 2021 برای عرضه آن در نظر گرفته شده است، ضمن اینکه این طرح یک خودرو تمام الکتریکی است که حدس و گمان ها از برد بین 484 تا 600 کیلومتری برای آن حکایت دارند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا