خودروهای آینده بازار

انتشار تصاویر رندر شده اولین شاسی بلند لوکس هیوندا

شرکت هیوندا پیش از این جنسیس را به عنوان یکی از مدل های خود در بازار عرضه می کرد اما از سال های اخیر جنسیس به برند لوکس این کمپانی کره ای تبدیل شد تا به رقابت با بزرگان صنعت بپردازد.

در حالی که طی سال های گذشته این برند لوکس هیوندا مدل های سدان کوچک و بزرگ معرفی کرده، براساس آخرین اخبار بزودی اولین شاسی بلند با برند جنسیس معرفی می شود. طی سال های قبل هیوندا چند مدل چون سدان اسپرت Genesis G70 را معرفی کرد. اما بزودی قرار است اولین شاسی بلند مجلل هیوندا معرفی شود و به عنوان جنسیس GV80 شناخته خواهد شد.

شاسی بلند لوکس GV80 بزودی معرفی می شود

هیوندا

به تازگی وب سایت روسی Kolesa.ru تصاویر رندر شده از نمونه تولیدی جنسیس GV80 شاسی بلند منتشر کرده که هیبت یک شاسی بلند لوکس را به خوبی نشان می دهد. دقیقا مشخص نشده آیا هیوندا در نظر دار همین طراحی را برای مدل تولیدی در نظر گیرد یا خیر. تصاویر انتشار یافته طراحی برگرفته از سدان های قبل یعنی G70، G80 و G90 را نشان می دهد.

از جمله باید به چراغ های کریستالی LED ، جلوپنجره مشبک، رینگ های آلیاژ آلومینیوم ، چراغ عقب یکپارچه مشابه G90 سدان اخیرا معرفی شده و برخی دیگر اشاره کرد. هیوندا می خواهد از همان پلتفرم سدان G80 در GV80 شاسی بلند بهره گیرد و این یعنی باید انتظار عرضه آن در دو مدل چهار چرخ محرک و دو چرخ محرک عقب را داشته باشیم.

پیشرانه نیز در سه نوع 3.8 لیتری شش سیلندر، 3.3 لیتری توربو شش سیلندر و 5.0 لیتری هشت سیلندر با قدرت 365 اسب بخار ارائه می شود. تاریخ رونمایی شاسی بلند آینده هیوندا GV80 مشخص نیست اما انتظار داریم پاییز سال جاری برنامه ای در نظر گرفته شود. همچنین قرار است در اوایل سال 2020 به بازار عرضه شده و با قیمت پایه 42 هزار دلار، یک مدل رده بالا به شمار می رود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا