خودروهای آینده بازار

انتشار تصاویر جاسوسی از پیکاپ جدید گریت وال

شرکت گریت وال چین بزودی قصد دارد از وانت پیکاپ جدید خود رونمایی کند. محصولی که یک هفته دیگر تا رونمایی آن باقی مانده اما در برخی بازارها از جمله استرالیا چند ماهی زمان می‌برد تا عرضه شود.

به تازگی تصاویر جاسوسی این خودرو استتار شده منتشر شد که در آن وانت پیکاپ جدید به صورت پارک شده است. در این تصاویر وانت تنومندی قابل مشاهده است که نسبت به محصولات فعلی گریت وال طراحی بروزرسانی شده‌ای دارد و حتی تصویری از کابین داخلی آن نیز آشکار شده است.

گریت وال

گفته می شود نام این مدل Steed است و یک پیکاپ شهری و آف رود محسوب می شود. همچنین قرار نسخه الکتریکی آن نیز عرضه شود که با یک بار شارژ مسافتی 500 کیلومتری را سپری می کند. سخنگوی گریت وال تایید کرد Steed در نمایشگاه چین رونمایی می شود اما عرضه آن در بازارهایی چون استرالیا چندین ماه بعد صورت می‌گیرد.

وانت جدید گریت وال در راه است

گریت وال

بنابراین عرضه اولیه در چین خواهد بود و نباید انتظار داشته باشیم Steed به سرعت در تمامی بازارها به فروش برسد. باتوجه به تصاویر جاسوسی Steed در کابین داخلی از طراحی به روزی برخوردار است و یک صفحه نمایش 10 اینچی لمسی با چند کلید در قسمت زیرین آن برای داشبورد مرکزی در نظر گرفته شد.

انتظار می رود گریت وال Steed را با تریم باکیفیتی عرضه کند و این برخلاف برخی مدل های نسل فعلی کمپانی چینی است که از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند. گفته شده پیشرانه این مدل با هاوال H9 مشترک است و این یعنی موتور 2.0 لیتری توربودیزلی خواهد داشت و از گیربکس ZF آلمان نیز بهره می‌برد. جزئیات بیشتری در کار نیست تا به آن پرداخت و تنها باید تا زمان رونمایی در آینده نزدیک منتظر ماند و نمی‌توان به شایعات بی‌اساس اشاره کرد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا