خودروهای آینده بازار

کادیلاک CT5-V با عملکرد بالا در راه است

شرکت کادیلاک به عنوان یکی از برندهای زیرمجموعه جنرال موتورز تاکنون سعی کرده محصولات باکیفیت و نسبتا لوکسی را در بازار عرضه دارد. اگرچه این کمپانی محصولات لوکسی را هم عرضه کرده است.

در حالی که چند روزی از معرفی سدان جدید CT5 کادیلاک نمی گذرد، به تازگی شایعاتی منتشر شده که نشان می دهد این کمپانی به دنبال نسخه با عملکرد بالا سدان میان سایز جدید است.

Jason Sledziewski یکی از مدیران ارشد کادیلاک در گفتگو با رسانه ها پیش تر تایید کرد که به دنبال نسخه با عملکرد بالا CT5 است. جزئیات دقیقی از مشخصات CT5 قدرتمند وجود ندارد اما پیش بینی می شود از پیشرانه قابل توجهی برخوردار شود.

انتشار اطلاعاتی از کادیلاک CT5-V جدید

کادیلاک CT5-V

این مدل به عنوان بخشی از مدل های سری V با عملکرد بالا بوده و از این رو CT5-V نام می گیرد. در سال 2018 بود که تصاویر جاسوسی این مدل به  بیرون درز کرد و حال نوبت به تایید شایعات آن است. مدل باعملکرد بالا در طراحی تفاوت چندانی نداشته و برای آیرودینامیک بهتر، کادیلاک سعی کرده اسپیولرهای جانبی روی بدنه به کار گیرد.

CT5-V فعلی از پیشرانه 6.2 لیتری هشت سیلندر 640 اسب بخاری بهره می گیرد و احتمالا مدل جدید از پیشرانه 4.2 لیتری توئین توربو هشت سیلندر  550 اسب بخاری قدرت خواهد گرفت. چنین پیشرانه ای ممکن است در آینده برای CT6-V نسل بعدی نیز به کار گرفته شود. CT5 جدید در سه مدل عرضه خواهد شد که همگی پایان 2019 به فروش می رسند.

از این رو انتظار می رود CT5-V جدید در سال 2020 معرفی شود. نسخه پایه CT5 از پیشرانه 237 اسب بخاری بهره می برد و نسخه رده بالا نیز به پیشرانه 335 اسب بخاری مجهز است. تمامی مدل ها به گیربکس 10 سرعته اتوماتیک تجهیز شدند. در بحث سیستم حرکتی نیز کادیلاک CT5 را با سیستم حرکتی دو چرخ عقب محرک یا چهار چرخ محرک عرضه می کند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا