خودروهای آینده بازار

رونمایی اینفینیتی از کانسپت QS INSPIRATION

شرکت اینفینیتی به عنوان برند لوکس نیسان هر سال محصولات کانسپت متعددی ارائه می دهد. به تازگی در نزدیکی نمایشگاه شانگهای این خودروساز از کانسپت QS INSPIRATION رونمایی کرد.

QS INSPIRATION در حقیقت یک کراس اوور محسوب شده و اینفینیتی نیز قصد دارد نمونه تولیدی سگمنت کراس اوور از این کانسپت عرضه دارد. این محصول شرکت رنو-نیسان-میتسوبیشی طراحی مدرن داشته و نظر هر فردی را به خود جلب می کند.

Qs Inspiration پیش نمایش محصول الکتریکی آینده اینفینیتی آن هم از نوع کراس اوور است. البته اینفینیتی می خواهد محصولات برقی متعددی را عرضه دارد و این مدل تنها یکی از آنها محسوب می شود. معماری منعطف این محصول موجب می شود تا تیم توسعه کمپانی بتواند براساس آن چندین مدل الکتریکی خالص توسعه دهد.

کانسپت QS INSPIRATION محصولی منحصربفرد از اینفینیتی

کانسپت QS INSPIRATION

این روزها شرکت های بسیاری دست به کار شدند و تمایل به تولید خودرو الکتریکی دارند. اینفینیتی نیز یکی از آنها بوده و نمی خواهد شرکتی جدا از این راهبرد جدید به شمار رود. انتظار داریم در جریان نمایشگاه شانگهای 16 آوریل جزئیات بیشتری دردسترس قرار گیرد. زیرا تا زمانی که این نمایشگاه برپا نشده و اینفینیتی نیز حضور پیدا نکند، اطلاعاتی منتشر نخواهد شد.

تنها می توان تایید کرد QS INSPIRATION کانسپتی است که پیش نمایش محصولات آینده الکتریکی این شرکت ژاپنی را دربرمی گیرد. به هر حال جزئیات کافی نیست و نمی توان به شایعات بی اساس نیز اشاره داشت. انتظار داریم این خودروساز متعلق به نیسان در نمایشگاه شانگهای کانسپت جدید را با جزئیات بیشتر کاملا معرفی کند. تاکنون شایعاتی درباره QS INSPIRATION کانسپت منتشر شد و حال نوبت تصاویر رسمی این محصول پیش نمایش اینفینیتی رسیده است.

به هر حال جهت کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر ماند و نمی توان تا زمانی که شرکت تحت مالکیت نیسان اطلاعات دقیقی منتشر نکند به گزارش بی‌اساس پرداخت.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا