خودروهای آینده بازار

کانسپت جدید کیا به عنوان نسل آینده موهاوی معرفی شد

شرکت کیا به تازگی از کانسپت جدید خود تحت عنوان Masterpiece رونمایی کرد. به گفته کره‌ای‌ها این مدل نسل آینده شاسی‌بلند فول سایز موهاوی محسوب می‌شود. اگرچه در اوایل سال جاری Telluride به عنوان شاسی‌بلند بزرگ کیا معرفی شد، اما کره‌ای‌ها می‌خواهند بزودی مدلی را رونمایی کنند که در کنار Telluride  یک مدل برجسته محسوب می‌شود.

موهاوی تنها در ایالات‌متحده با این نام به فروش می‌رسد و در بازار کره‌جنوبی و چین Borrego نام دارد. متأسفانه تاکنون نسل جدید موهاوی معرفی نشد و حال با رونمایی این کانسپت مشخص شده کیا به دنبال جانشین نسل فعلی موهاویست.

این خودرو کانسپت در جریان نمایشگاه سئول معرفی شد و پیشتر نیز در اوایل سال جاری نمونه اولیه موهاوی به عنوان نسل جدید آشکار شد. باتوجه به تصاویر Masterpiece ، مدل کانسپت مورد اشاره دارای چراغ عقب LED منحصربفردی است و چراغ‌های جلو LED خاصی هم دارد.

کیا موهاوی در جلد یک مدل کانسپت معرفی شد

کیا موهاوی

طراحی تکه‌ای چراغ‌ها جلوه جذابی به Masterpiece بخشیده و به عنوان نسل جدید موهاوی انتظار می‌رود با استقبال بزرگی مواجه شود. ساختار Masterpiece به صورتیست که موهاوی نسل فعلی به ذهن می‌رسد.

گویی شرکت سازنده قصد دارد ساختار اولیه را حفظ کرده و در بخش نمای جلو و عقب طراحی متفاوتی به‌کار گیرد. موهاوی یکی از شاسی‌بلندهای محبوب و موفق کیا بخصوص در بازار ایالات‌متحده است. این خودروساز سعی کرده محصولی را در بازار ایالات‌متحده عرضه کند که نظر هر فردی را به خود جلب می‌کند.

باتوجه به تصاویر، Masterpiece مفهومی دارای خروجی اگزوز چهارگانه است و جزئیات فنی این کانسپت دردسترس قرار نگرفت. از این رو باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه کره‌ای‌ها چیست.

منبع: motor1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا