خودروهای آینده بازار

تصاویر زیبا کوئنیگزگ از ابراتومبیل جسکو در طبیعت سوئیس

شرکت سوئدی کوئنیگزگ در جریان نمایشگاه ژنو 2019 از ابراتومبیل جدید جسکو رونمایی کرد. خودرویی که باید آن را سریعترین هایپرکار هیبریدی جهان به حساب آورد که از قدرت عملکرد بالایی برخوردار است.

جسکو نه تنها در بحث فنی یک مدل برجسته شناخته می شود، بلکه در زمینه طراحی نیز چهره جسور و تهاجمی پیدا کرده که نظر هر فردی را به خود جلب کند. در حقیقت کوئنیگزگ آن را جانشین آگرا RS اعلام کرده که توانسته موردتوجه ثروتمندان و علاقمندان به اتومبیل های اسپرت قرار گیرد.

پیشرانه جسکو از نوع هشت سیلندر توربودوقلو بنزینی 1280 اسب بخار است که با کمک سوخت E85 می توان قدرت آن را حتی به 1600 اسب بخار رساند. از این رو جسکو به سریعترین پیشرانه احتراقی موجود در جهان نیز مجهز بوده و یک مدل برجسته در میان محصولات کوئنیگزگ به حساب می‌آید.

کوئنیگزگ جسکو یک مدل برجسته

به تازگی کوئنیگزگ تصاویر زیبایی از ابراتومبیل جسکو در طبیعت سوئیس منتشر کرده که این خودرو را با هیبت جذاب در طبیعتی بکر نشان می دهد. طراحی جسکو خیره کننده است و نظر هر فردی را به خود جلب می کند.

یکی از نکات جالب توجه درباره جسکو فروش 83 دستگاه آن پیش از رونمایی در نمایشگاه ژنو است. جسکو با قدرت موتور 1600 اسب بخاری در کمتر از 2 ثانیه به 100 کیلومتر برساعت می رسد و سقف سرعت 350 کیلومتر برساعتی دارد.

متاسفانه کمپانی کوئنیگزگ قیمت نهایی جسکو را اعلام نکرده و در نظر دارد بزودی آن را روانه بازار کند. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر می‌توانید به وب سایت کوئنیگزگ مراجعه کنید.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا