خودروهای آینده بازار

لکسوس LC F جدید بزودی معرفی می شود

در جریان نمایشگاه دیترویت سال 2019، تیم لکسوس به صحبت درباره نسل بعدی LC F کوپه پرداخت. این شرکت در نمایشگاه دیترویت خودرو اسپرت RC F Track Edition 2020 را معرفی کرد که یک مدل برجسته محسوب می شود. سال گذشته برند F لکسوس 10 ساله شد و لکسوس نیز در تلاش است تا به احیا این برند بزرگ و قدرتمند بپردازد. نسخه های خاصی چون RC F  و GS F نیز به مناسبت 10 سالگی این برند معرفی شدند.

شرکت سازنده از سال 2008 با راه اندازی برند IS F تصمیم گرفت برند دیگری چون F Sport را به محصولات خود بیافزاید. تاکنون چند مدل از جمله LC 500 را مشاهده کردیم که خودروهای برجسته لکسوس محسوب می شود. بزودی لکسوس می خواهد تغییراتی در نسخه F یا همان F sport به وجود آورد. ما LC 500 2019 را بسیار دوست داشتیم زیرا ویژگی های قابل توجه برای آن در نظر گرفته شد. سال 2017 شایعاتی منتشر شد که به نسخه هاردکور LC F با پیشرانه 4.0 لیتری توربودوقلو هشت سیلندر 600 اسب بخاری اشاره می کرد.

لکسوس به دنبال معرفی LC F جدید

لکسوس LC F

به نظر می رسد وقت آن رسیده تا لکسوس نسخه باعملکرد بالایی از LC F را معرفی کند. در حال حاضر لکسوس به تایید نسخه جدید LC F نپرداخت و اخیرا Moe Durand یکی از مدیران ارشد لکسوس در گفتگو با CarBuzz اظهار داشت، در سال 2019 یک مدل بزرگ از LC معرفی خواهد شد.

در حال حاضر RC F Track Edition معرفی شده در نمایشگاه دیترویت یک مدل خاص محسوب می شود و قرار است در آینده نزدیک نیز شاهد مدل خاص دیگری قرار گیریم.

RC F Track Edition یکی از مدل های جذاب لکسوس در سری F اسپرت است و با بدنه ای که بخش عمده آن را فیبرکربن تشکیل داده، یک مدل اسپرت کوپه سریع به شمار می رود. مدلی که از طراحی جذاب برخوردار بوده و امید می رود LC F جدید نیز با پیشرانه 600 اسب بخاری کوپه فوق العاده به حساب آید.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا