خودروهای آینده بازار

هاچ بک با عملکرد بالا از مزدا 3 نسل جدید در راه است

Kota Beppu یکی از مدیران مزدا اخیرا در مصاحبه ای با رسانه ها تایید کرد شرکت ژاپنی به دنبال نسخه با عملکرد بالا هاچ بک مزدا 3 نسل جدید است. خودرویی که علاقمندان بسیاری دارد و بزودی معرفی می شود.

به گزارش وب سایت Autocar ، فروش محصولات مزدا در استرالیا، ایالات متحده و ژاپن افزایش چشمگیری داشته و همین امر سازندگان را بر آن داشت تا به توسعه یک مدل قدرتمند از هاچ بک مزدا 3 دست زنند.

جزئیات دقیقی در کار نیست و توسعه در دفتر تحقیق و توسعه ایالات متحده مزدا تحت انجام است. Beppu گفته است پیشرانه این هاچ بک سریع از نوع 2.5 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ مدل های CX-9 ، CX-5 و مزدا 6 است.

هاچ بک با عملکرد بالا مزدا 3 نسل جدید بزودی معرفی می شود

این پیشرانه در محصولات مورد اشاره مزدا قدرت 231 اسب بخاری دارد و نسبت به گلف GTI Performance فولکس واگن با قدرت 244 اسب بخار کمی ضعیف تر محسوب می شود.

انتظار داریم برای عملکرد بهتر شرکت فولکس واگن از سیستم چهار چرخ محرک کمک گیرد تا هاچ بک قدرتمند مزدا 3 نسل جدید بتواند عملکرد بالایی از خود نشان دهد. مزدا 3 جدید در حال حاضر وارد بازار ایالات متحده و ژاپن شده است اما عرضه در برخی نقاط دیگر صورت نگرفته است.

با چراغ سبزی که مدیران مزدا به نسخه با عملکرد بالا مزدا 3 جدید هاچ بک دادند، انتظار داریم بزودی این مدل معرفی شود. به گفته Beppu مزدا 3 جدید باعملکرد نسبت به گلف GTI Performance فولکس واگن یک مدل جذاب تر خواهد بود.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و نمی توان به شایعات بی اساس اشاره کرد. مزدا در تلاش است تا بزودی سبد محصولات خود را بروزرسانی کرده و مدل های منحصربفردی به آن بیافزاید.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا