خودروهای آینده بازار

مرسدس AMG A35 L در نمایشگاه شانگ‌های معرفی می‌شود

یکی از نمایشگاه های بین المللی مهم صنعت خودرو بدون شک نمایشگاه شانگ‌

های چین است. از آنجایی که خودروسازان برای بازار چین ارزش بسیاری قائل هستند و مدل های خاصی توسعه می دهند، در این رویداد نیز شاهد رونمایی مدل های جدید از بزرگترین کمپانی ها هستیم.

در این بین مرسدس بنز قصد دارد به عنوان یکی از برندهای مطرح در 16 آوریل سال جاری طی نمایشگاه شانگهای چین محصولات جدید معرفی کند و یکی از آنها AMG A35 L سدان است.

گذشته از آن اتومبیل مفهومی یا همان کانسپت GLB نیز در همین نمایشگاه رونمایی خواهد شد که نمونه نسل بعدی مدل کاملاً جدید شاسی بلند GLB است. AMG A35 مرسدس یک سدان ویژه بازار چین طراحی شده و مشخص نیست از چه ویژگی هایی برخوردار است و تفاوتی با نسل جدید اخیرا معرفی شده دارد یا خیر.

محصولات جدید مرسدس بنز در راه‌اند

مرسدس AMG A35 L

مرسدس در اطلاعیه مطبوعاتی خود به تمجدید AMG می پردازد و خبر از رونمایی سدان کامپکت A35 4Matic از AMG می دهد که یک مدل قدرتمند اما جمع و جور محسوب می شود. طراحی این سدان اسپرت بسیار هیجان انگیز خواهد بود اما جزئیات کافی درباره آن وجود ندارد تا پرداخت.

در همین میان کابین داخلی GLB کانسپت مشابه تصویر فوق خواهد بود. کابینی مدرن که در حال حاضر چند محصول مرسدس بنز نیز از کابین باکیفیت و مدرن نیز بهره می برند. جزئیات کافی درباره دو محصول جدید در دست نیست و نمی توان به شایعات بی اساس نیز اشاره کرد. این کانسپت در حقیقت نسل بعدی GLB کراس اوور است و هر چه در طراحی آن مشاهده شود باید در مدل نهایی نیز مشاهده کنیم.

در کابین نیز سیستم سرگرمی MBUX با صفحه نمایش های بزرگ دیجیتالی مرسدس بنز جای گرفته که جذابیت این خودرو را دوچندان ساخته است. به هر حال جهت کسب اطلاعات بیشتر باید تا 16 آوریل منتظر ماند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا