خودروهای آینده بازار

نسل بعدی مرسدس AMG SL بی نظیر خواهد بود

شرکت مرسدس بنز همانند رقیب دیرینه خود بی ام و، سعی کرده طراحی جدیدی را برای عمده مدل های شاسی بلند و سواری خود در نظر گیرد. در این بین انتظار داریم برخی مدل های پرچمدار و پرتوان آینده این خودروساز، در آینده نزدیک نسل جدیدی به خود ببینند.

یکی از آنها مرسدس AMG SL کوپه است. محصولی محبوب از این شرکت لوکس ساز آلمانی که تاکنون چند نسل آن راهی بازار شد و استقبال خوبی هم صورت گرفت. مدیر بخش AMG مرسدس اخیرا در گفتگو با رسانه ها اطلاعاتی پیرامون نسل بعدی مرسدس AMG SL  به اشتراک گذاشته است.

این مدیر ارشد اظهار داشت که مرسدس می خواهد نسل بعدی SL را با آیرودینامیک بهتر همراه سازد و این یعنی باید در انتظار کاهش وزن و طراحی تهاجمی تر از نسل فعلی بود. Tobias Moers در گفتگو با وب سایت Autocar تایید کرد که DNA نسل بعدی SL تاریخی خواهد بود و تحول بنیادین خواهد داشت.

نسل جدید SL مرسدس AMG جذاب تر می شود

پیش بینی می شود پلتفرم این خودرو اسپرت از نسل دوم AMG GT بهره گرفته شود. پلتفرمی که Modular Sports Architecture یا همان MSA نام گرفته است. مرسدس با افزودن یک مدل دیگر به پلتفرم واحد، موجب خواهد شد تا در تولید بهره وری بیشتری داشته و شاهد کسب سود روزافزونی باشیم.

Moers گفت، AMG سخت در حال توسعه نسل بعدی SL است و تیم توسعه در تلاش است تا یک خودرو اسپرت عالی را به طرفداران ارائه دهد. احتمالا در سال 2021 این شرکت نسل جدید SL را معرفی کرده و در سال 2022 نیز شاهد عرضه آن قرار گیریم. با به کارگیری سقف پارچه ای، وزن SL جدید به شدت کاهش پیدا می کند و این همان مسیری است که مرسدس برای اس کلاس و E کلاس در نظر گرفته است.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید به انتظار نشست.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا