خودروهای آینده بازار

انتشار تصاویر جاسوسی از مدل فیس‌لیفت مرسدس بنز کلاس E کوپه

مدل فیس‌لیفت مرسدس بنز کلاس E کوپه مجددا مورد تهاجم دوربین جاسوسان قرار گرفت؛ این بار در حالی که بدون هیچ مراقبی در بیرون از یک فروشگاه در فینیکس آریزونا پارک شده بود. احتمالا این اتومبیل را برای برخی از آزمایشات در دمای بالا، به جنوب غربی آمریکا آورده بودند.

با وجود اینکه کمپانی مرسدس بنز سعی کرده‌ بود که جلو و پشت مدل فیس‌لیفت مرسدس بنز کلاس E کوپه را به خوبی بپوشاند، اما باز هم جاسوسان توانستند تصاویر دقیقی از درون و بیرون این خودروی لوکس، آن هم با جزئیات، بدست آورند.

mercedes e class coupe spy photo

ابتدا از طراحی درون این خودرو که بسیار شبیه به مدل کنونی آن به نظر می‌رسد، شروع می‌کنیم. کنسول مرکزی دستخوش تغییراتی شده است. احتمالا در این خودرو سیستم MBUX نصب شده باشد؛ انتظار داریم که این سیستم اکنون بروزرسانی شده باشد، اما باز هم خبرها ضد و نقیض هستند.

mercedes e class coupe spy photo2

طراحی خارجی این خودرو نیز به لطف این تصاویر دقیق، علی‌رغم پوشش این خودرو، تا حدودی مشخص شده ‌است.  می‌توان گفت که چراغ‌های جلوی LED به‌کار رفته کمی باریک‌تر شده‌اند و جلوپنجره آن نیز بروزرسانی شده ‌است. تاثیر کلی این تغییرات بدین صورت است که چهره مدل فیس‌لیفت مرسدس بنز کلاس E کوپه را کمی بدجنس‌تر نشان می‌دهد. تنها قسمتی که در پشت این خودرو پوشانده شده، چراغ‌های عقب است.

mercedes e class coupe spy photo3

با این وجود به نظر می‌رسد که پنل‌های مصنوعی در اطراف لنزها قرار داده شده ‌است تا آن‌ها را بزرگتر از اندازه واقعیشان نشان دهد. در حالت کلی به نظر می‌رسد که این مدل جدید از خانواده کوپه کمپانی مرسدس بنز بسیار شبیه به مدل پیشین آن باشد.

این برند آلمانی هنوز تاریخ دقیق رونمایی از این خودروی کوپه را مشخص نکرده است. سدان این اتومبیل احتمالا در اواخر امسال و به عنوان مدل سال 2020 به نمایش در خواهد آمد؛ از این رو شاید نیاز باشد که برای تماشای کوپه آن، تا سال 2021 منتظر بمانیم.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا