خودروهای آینده بازار

انتشار تصاویر مخفیانه مرسدس‌ بنز کلاس E کوپه

تصاویر جاسوسی منتشر شده از مرسدس‌ بنز کلاس E کوپه نشان می‌دهد که احتمالا این خودرو در سال آینده به بازار عرضه می‌شود. مرسدس بنز با قرار دادن نوارهای قرمز روی چراغ‌­های عقب تصمیم داشته تا لنزهای جدید زیر آن را از چشم جاسوسان پنهان کند. انتظار نمی‌رود که این چراغ‌ها تفاوت چندانی با مدل پیشین داشته باشند. در حالت کلی به نظر نمی‌رسد که در قسمت عقب خودرو تغییر چندانی رخ داده باشد. در گوشه‌های عقبی مدل اخیر کلاس E شکاف‌های عمودی دیده می‌شود که این شکاف‌ها در مدل جدید وجود ندارند.

انتظار می‌رفت که در بخش جلویی و چهره مرسدس‌ بنز کلاس E کوپه تغییرات محسوس‌تری را شاهد باشیم؛ اما آنگونه که تصاویر جاسوسی نشان می‌دهند، فیس‌لیفت این بخش نیز بسیار ناچیز است. چراغ‌های جلویی LED با شکلی باریک جایگزین چراغ‌های موجود در مدل فعلی شده‌اند. در کل تغییرات کوچکی در گلگیرها و جلوپنجره دیده می‌شود. پوشش قرار داده شده روی بخش جلویی این خودرو، تغییرات را تا حدودی مخفی کرده ‌است؛ اما به نظر می‌رسد که ظاهر کلی آن با دو دریچه در گوشه‌ها و یک دریچه عریض مرکزی، هنوز هم باقی مانده ‌باشد.

mercedes benz e class coupe spy photo2

سوال اصلی این است که درون این خودرو چه چیزی در حال رخ دادن است. به گفته سایت Motor1، سیستم اطلاعات و سرگرمی استفاده شده در این خودرو همان سیستم MBUX مرسدس بنز است. در حال حاضر انتظار داریم که مرسدس بنز کلاس E مدل 2020 در اواخر امسال و در ابتدا به شکل یک سدان، عرضه شود؛ که این مساله باعث می‌شود که عرضه کوپه آن تا سال 2021 به تعویق بیفتد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا