خودروهای آینده بازار

نسل جدید نیسان Frontier بزودی از راه می رسد

شرکت نیسان نزدیک به 15 سال قبل بود که وانت پیکاپ Frontier نسل فعلی را معرفی کرد. با گذشت بیش از یک دهه، تاکنون این شرکت ژاپنی نسل جدید وانت پیکاپ جدید خود را معرفی نکرد.

اما به تازگی گزارش هایی منتشر شده که نشان می دهد نیسان علاقمند به معرفی نسل جدید Frontier در آینده نزدیک است. به گفته وب سایت Automotive News ، منابع نزدیک نیسان پیش بینی کردند این کمپانی برای سال 2020 نسل جدید فرانتیر را معرفی می کند.

این یعنی با معرفی در سال 2020، احتمالا سال 2021 عرضه نسل جدید Frontier نیسان صورت می گیرد. در نسل جدید فرانتیر شاهد تغییراتی در طراحی و پیشرانه خودرو خواهیم بود اما جزئیات دقیق اعلام نشده تا به آن پرداخت. گزارش می گوید این پیکاپ دارای وزن کمتر نسبت به نسل فعلی است و طراحی جذاب تری نسبت به نسل فعلی خواهد داشت.

نیسان Frontierجدید در راه است

البته مدل فعلی به 15 سال قبل مربوط می شود و طراحی قدیمی پیدا کرده، از این رو نیاز جدی به بروزرسانی نیسان Frontier وجود دارد. منبع نزدیک به نیسان می گوید نسل جدید Frontier موردتوجه طرفداران نیسان قرار می گیرد.

پیش بینی می شود موتور شش سیلندر 300 اسب بخاری برای Frontier جدید در نظر گرفته شود. اما این جزئیات تایید شده نیستند و ممکن است نیسان در هنگام معرفی به اطلاعات دیگری اشاره کند. نیسان برای نسل جدید فرانتیر پلتفرم F-Alpha را تغییر می دهد و نمی خواهد به بازسازی پلتفرم Navara  بپردازد.

سال 2004 بود Frontier نسل فعلی معرفی شد و باید آن را یک مدل بسیار قدیمی دانست. اگر در سال 2020 نیسان Frontier جدید را معرفی کند به رقیب جدی جیپ Gladiator و فورد رنجر تبدیل می شود.

به هر حال جزئیات کافی و دقیق نیست تا به آن پرداخت. بنابراین باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه نیسان چیست.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا