خودروهای آینده بازار

اولین تصاویر رسمی پورشه تایکان منتشر شد

شرکت پورشه بزودی اولین خودرو تمام الکتریکی خود را پس از مدت‌ها انتظار با نام تایکان معرفی می‌کند. این کمپانی در سال 2014 بود که از کانسپت Missione E رونمایی کرد.

کانسپتی که در آن زمان اشاره شده بود، نسخه تولیدی آن اولین اتومبیل تمام الکتریکی پورشه محسوب می‌شود. به تازگی آلمانی اولین تصاویر رسمی تایکان را پیش از رونمایی اصلی منتشر کردند.

البته در این تصاویر اطلاعات خاصی نمی‌توان کسب کرد زیرا شباهت کاملی با تصاویر تاکنون منتشرشده دارد. همچنین باید بیان داشت که در تصاویر حروفی روی بدنه خودرو قرار گرفته تا همچون پوشش استتاری عمل کرده و طراحی نهایی دقیق مشخص نباشد.

اولین تصاویر پورشه تایکان رسماً منتشر شد

جزئیات کافی از تایکان الکتریکی دردسترس نیست اما می‌دانیم پورشه می‌خواهد تا سال 2025 به فروش 50 درصدی اتومبیل الکتریکی از میان کل فروش دست‌یابد.

این طور پیداست آلمانی‌ها تصمیم جدی برای محصولات آینده خود دارند و تایکان به عنوان اولین محصول قلمداد می‌شود. جزئیات کافی دردست نیست و به شایعات بی‌اساس نیز نمی‌توان اشاره کرد.

آنچه از تصاویر پیداست یک خودرویی با طراحی نزدیک به نمونه تصاویر منتشرشده که از ظاهری مدرن برخوردار است و دارای چراغ‌های LED منحصربفردی در بخش جلو و عقب است.

همانطور که می‌دانید پورشه تایکان تمام الکتریکی را در سپتامبر سال جاری معرفی می‌کند و احتمالاً در سال 2020 نیز عرضه می‌شود. پیشتر نیز گزارش شد در سال 2020 شاهد اولین کراس‌اوور تمام الکتریکی پورشه خواهیم‌بود.

منبع: geeky-gadgets

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا