خودروهای آینده بازار

نسل آینده کادیلاک اسکالید سال 2021 از راه می‌رسد

نسل جدید تمام خودروهای شاسی بلند جنرال موتورز برای مدل سال 2021، عرضه می‌شوند که یکی از آن‌ها، کادیلاک اسکالید است.

شرکت جنرال موتورز در حال طراحی نسل جدید کادیلاک اسکالید است. در دسامبر سال گذشته نمونه اولیه‌ای از این خودرو به هنگام تست رانندگی به دست عکاسان جاسوسی شکار شد؛ اما این نمونه اولیه کاملا استتار شده بود و از این رو درک کامل طراحی و شکل جدید آن برای بیننده مقدور نبود. تا همین اواخر هنوز هم انتظار می‌رفت که شاسی ‌بلند فول‌سایز جدید این کمپانی در سال 2020 عرضه شود، اما گزارشات جدید حاکی از آن هستند که این اتفاق تا سال 2021 رخ نخواهد داد.

cadillac escalade spy photo3

به گفته CadillacSociety، امکان عرضه شاسی‌ بلند جدید این کمپانی تا شش یا هشت ماه آینده وجود ندارد. همچنین اطلاعات مشابه دیگری از GM Authority به گوش می‌رسد که آن‌ها نیز بر این اساسند که تمام نسل‌های آینده خودروهای شاسی ‌بلند این کمپانی از سال 2021 به بعد عرضه می‌شوند.

تمامی این اطلاعات به این موضوع اشاره می‌کنند که اسکالید در سال 2020 بدون تغییر اساسی عرضه خواهد شد. احتمالا کمپانی جنرال موتورز یک نسخه نسبتا تغییر یافته را در سال 2020 عرضه خواهد کرد که انتظار می‌رود این تغییر تنها در رنگ نمای خارجی و داخلی رخ دهد.

cadillac escalade spy photo2

کادیلاک اسکالید نیز همانند دیگر شاسی‌بلندهای فول سایز جنرال موتورز، روی پلتفرم T1XX این کمپانی اجرا خواهد شد و ممکن است در برخی از تریم‌های گران‌قیمت آن از پیشرانه‌ای قدرتمند و منحصر به‌فرد استفاده شود. پیش‌بینی GM Authority این است که در این خودرو از پیشرانه توئین توربوی 4.2 لیتری 8 سیلندر خورجینی استفاده می‌شود، اما هنوز هیچ خبر قطعی از این کمپانی منتشر نشده‌است.

در حالی که امکان استفاده از پیشرانه هیبریدی نیز در این اتومبیل وجود دارد، قوی‌ترین احتمال، استفاده از پیشرانه موجود در مدل اخیر آن یعنی موتور هشت سیلندر خورجینی با حجم 6.2 لیتر و با قدرت 420 اسب بخار است. اسکالید جدید جنرال موتورز در کارخانه آرلینگتون واقع در تگزاس، تولید خواهد شد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا