خودروهای آینده بازار

انتشار اولین تصاویر جاسوسی از فیس‌لیفت نیسان تیتان

همواره به نیسان تیتان به چشم یک اتومبیل در سگمنت کامیون‌های پیکاپ فول سایز نگاه می‌شود. دومین نسل از این پیکاپ غول‌پیکر به عنوان مدل سال 2016 به بازار معرفی شد و اکنون به نظر می‌رسد که ساده‌ترین فیس‌لیفت آن نیز برای زنده نگه‌داشتن حضور این کامیون، در حال آماده‌سازی باشد. عکساسان میشیگانی این تصاویر جاسوسی را از نمونه اولیه نیسان تیتان جدید در نزدیکی دیترویت تهیه کرده‌اند. به نظر می‌رسد که حفره‌های موجود روی پوشش‌های قرار داده ‌شده روی این اتومبیل برای چراغ‌های جلو و جلو پنجره، اتفاقی نباشد. پیچ خوردگی پایین آینه بغل‌ها دقیقا مشابه فورد F-150 است؛ از این رو با یک نگاه تصادفی به این پیکاپ جدید نیسان ممکن است آن را با فورد F-150 اشتباه بگیرید.

با تماشای تصاویر جاسوسی پخش شده به نظر می‌رسد که تغییرات رخ داده زیر این پوشش‌ها، خیلی جزئی باشند. انتظار می‌رود برای بخش جلوپنجره از طراحی جدیدی که روی اتومبیل‌های جدید نیسان، برای مثال آلتیما استفاده شده، بهره گرفته شده باشد. همچنین چراغ‌های جلو نیز تغییراتی را تجربه کرده‌اند. با نگاه عمیق‌تر به تصاویر جاسوسی مشخص می‌شود که ابعاد کلی چراغ‌های جلوی این خودرو مشابه مدل‌های پیشین آن بوده، اما جزئیات بیشتر آن به خوبی روی نیسان تیتان پوشش داده شده ‌است. در قسمت عقب نیز انتظار نداریم که تغییرات زیادی را شاهد باشیم؛ زیرا آنطور که از تصاویر جاسوسی به نظر می‌رسد، چراغ‌های عقب همانند مدل پیشین این خودرو و با همان اندازه هستند.

2020 nissan titan spy photo

درباره طراحی داخلی این خودرو هنوز اطلاعات زیادی منتشر نشده است؛ اگرچه به دلیل نبود پوشش روی بیشتر قسمت‌های این پیکاپ، به نظر می‌رسد که اگر تغییراتی هم درون کابین فیس‌لیفت نیسان تیتان رخ داده باشد، این تغییرات بسیار ناچیز باشند. بروزرسانی‌های تکنولوژیکی نیز احتمالا خیلی کم اتفاق افتاده است. نکته قابل توجه، پوشش‌های قرار داده شده روی دستگیره در سمت راننده بوده که دلیل آن بر ما پوشیده است.

2020 nissan titan spy photo3

در ارتباط با تغییرات اعمال شده روی پیشرانه این کامیون نیز چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد و تنها به ذکر شایعات مبنی بر اینکه در مدل پایه تیتان قرار است از موتور شش سیلندر خورجینی استفاده شود، بسنده می کنیم. این شایعات همچنین بیان می‌کنند که آپشن موتور دیزل کامینز (Cummins) تا چندین سال آینده حذف شده و تنها آپشن موجود، موتور 8 سیلندر خورجینی 5.6 لیتری با قابلیت تولید 390 اسب بخار می‌شود.

بدلیل کم بودن پوشش قرار داده شده روی فیس‌لیفت نیسان تیتان و تمایل اخیر این کمپانی برای نمایش عمومی خودروهای خود تنها چند ماه پیش از نمایش رسمی آن‌ها، ما بر این باوریم که این فیس‌لیفت نیسان تیتان به عنوان مدل سال 2020 کمپانی انتخاب شود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا