خودروهای آینده بازار

کشف نسخه جدید پورشه 911 توسط تصاویر جاسوسی

نسل جدید پورشه 911 (با کد 992) در حال حاضر در کلاس‌های کوپه و کانورتیبل در حال فروش است. علاوه‌بر ‌این، طبق گفته این کمپانی برای سال‌های آتی نسخه‌های دیگری از این خودرو در دست مطالعه و ساخت هستند؛ از جمله این نسخه‌ها می‌توان به مدل توربو، GT3 و البته مدل مرموز کشف شده در تصاویر جدید جاسوسی جدید اشاره کرد.

برخی از ویژگی‌های به‌کار رفته پیش از این نیز در اتومبیل‌های ساخت پورشه دیده شده بود؛ برای مثال کیت طراحی اسپرت که در آن پلاک کمی بالاتر نصب شده است و یا مجموعه‌ای از فولاد آلیاژی طلایی چندگانه به‌کار رفته در آن. با توجه به این ویژگی‌ها، پورشه 911 احتمالا مجهز به آپشن‌های انتخابی است؛ در هر صورت این مسئله تا ماه بعد مشخص‌ می‌شود.

استفاده از ویژگی‌های خودروهای پیش از نسخه جدید پورشه 911 در این خودرو ممکن است حقیقت داشته باشد، ولی چیزی که مسلم است این بوده که تفاوت‌های فاحشی نیز در آن دیده می‌شود. یک گلگیر بزرگ در عقب خودرو به همراه سومین چراغ ترمز که روی اسپویلر قرار داده شده و لوله اگزوزی که نسبت به نسخه پیشین 911 کمی متفاوت است. در سپرها و سانروف هم رنگ بدنه این خودرو نیز تغییراتی مشاهده می‌شود.

تمامی این تغییرات به ظاهر کوچک منجر به ورژن کاملا جدیدی از پوشه 911 شده که آن را میان مدل‌های کاررا S و 4S و همچنین GT3 قرار می‌دهد. گلگیرهای بزرگ تعبیه شده در عقب این خودرو و پنل تهویه در بالای موتور، می‌تواند نمایانگر این باشد که پیشرانه توئین توربو 3 لیتری شش سیلندر به‌کار رفته در مدل‌های کاررا مجددا مورد استفاده قرار گرفته، با این تفاوت که با اعمال تغییراتی به قدرت 450 اسب بخار و گشتاور 530 نیوتن متر دست پیدا کرده است. لازم به ذکر است؛ هیچ یک از این اطلاعات هنوز قطعی نیستند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا