خودروهای آینده بازار

جدیدترین تصاویر جاسوسی منتشر شده از پورشه کیمن GT4 مدل 2020

هفته گذشته صداهایی از پورشه کیمن GT4 مدل 2020 در جاده‌های نوربرینگ شنیده می‌شد؛ اما این بار تصاویر جدیدی از آن منتشر شده است.

آخرین تصاویر جاسوسی منتشر شده از کیمن GT4 حاکی از آن است که این خودرو تقریبا آماده عرضه است؛ در حالی که اکنون نشان پورشه در عقب خودرو اضافه شده است. این تصاویر با رزولوشن بالا چهره پورشه کیمن GT4 مدل 2020 را به خوبی نمایش می‌دهند.

پورشه کیمن GT4

اینگونه که گفته می‌شود، کیمن GT4 به موتور تنفس طبیعی شش سیلندر تخت با حجم 3.8 لیتر که توانایی تولید 420 اسب بخار را دارد، مجهز است. قدرت این موتور توسط یک جعبه دنده شش‌سرعته دستی به چرخ‌های عقب منتقل می‌شود؛ اگرچه طبق گزارشات، گیربکس خودکار دوکلاچه نیز قرار است در سال 2020 به خط تولید این خودرو اضافه شود.

2020 porsche 718 cayman gt4 latest spy photos

کیمن تازه وارد با کاهش وزن 50 کیلوگرمی خود، قطعا به هنگام شتاب‌های بالا عملکرد بهتری خواهد داشت. احتمالا کیمن جی تی 4 مدل 2020 در جشنواره سرعت گودوود در ماه جولای، نمایش داده می‌شود. هنوز معلوم نیست که آیا در نمایش عمومی، یک مدل باکستر اسپایدار به بخش اسپرت کارهای سرسخت پورشه وارد خواهد شد یا خیر؛ ولی امید داریم که با نزدیک شدن به روز موعود، اخبار غنی‌تری از کمپانی پورشه دریافت کنیم.

پورشه کیمن GT4

برای افرادی که به دنبال اطلاعات بیشتری هستند بایستی بگوییم که پورشه 718 کیمن GT4 Clubsport نیز در راه ورود به بازار است. انتظار می‌رود که کیمن GT4 Clubsport بدلیل استفاده از مواد سبک‌تری چون کامپوزیت‌های فیبر طبیعی برای درب‌ها و گلگیرهای عقب، با وجود داشتن پیشرانه مشابه مدل اخیر یعنی موتور شش‌سیلندر تخت با حجم 3.8 لیتر، عملکرد بهتری را از خود نشان دهد.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا