خودروهای آینده بازار

پورشه تایکان کراس توریسمو در سال 2020 عرضه می‌شود

شرکت پورشه سخت درتلاش است تا بهترین‌ها را به مخاطبان خود ارائه دهد. ازاین‌رو تصمیم گرفت به صورت جدی پروژه اتومبیل‌های الکتریکی را پیش گرفته تا در دهه جدید با معرفی ده‌ها مدل بتواند از رقبا پیشی‌گیرد.

البته در سال گذشته تأمین‌کنندگان قطعات پورشه اطلاعاتی پیرامون تایکان کراس توریسمو اولین کراس‌اوور کاملاً الکتریکی پورشه منتشر کردند. اما به نظر می‌رسد گزارش‌های قبلی صحت نداشته و باید به گزارشی که روزهای اخیر منتشر شده، پرداخت.

به تازگی جزئیاتی پیرامون اولین کراس‌اوور الکتریکی پورشه موسوم به تایکان کراس توریسمو منتشر شد که نشان می‌دهد در سال 2020 رونمایی از تایکان کراس توریسمو صورت می‌گیرد.

پورشه تایکان کراس سال 2020 به همگان معرفی می‌شود

پیشتر پورشه مشخص کرد که می‌خواهد تایکان را سال 2019 معرفی کند و در این بین جزئیات زمان رونمایی تایکان کراس‌اوور هم مشخص شد. مدت‌ها قبل شایعاتی درباره تایکان کراس‌اوور منتشر شد و حتی شاهد انتشار تصاویر رسمی از سوی پورشه بودیم اما برای نخستین بار باید تا سال 2020 منتظر ماند تا مشخص شود شرکت آلمانی چه محصولاتی برای معرفی ارائه می‌دهد.

پورشه در نظر دارد تا سال 2025 حجم فروش محصولات الکتریکی و هیبریدی آن به 50 درصد از سهم کل فروش برسد. برای دست‌یابی به چنین هدفی هم باید چندین مدل الکتریکی معرفی شوند تا بتوان فروش بالایی را شاهد بود. به هر حال منتظر می‌مانیم تا پورشه سال 2020 اولین کراس‌اوور تمام الکتریکی خود را با محدوده حرکتی قابل توجه معرفی کند.

بعید به نظر می‌رسد در حال حاضر جزئیات بیشتری دردسترس قرار گیرد.

منبع: motor1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا