خودروهای آینده بازار

رنو Kangoo ZE کانسپت معرفی شد

شرکت رنو یکی از برندهای مطرح فرانسوی در صنعت خودروسازی شناخته می شود که هر سال محصول جدیدی را به سبد تولید خود اضافه می کند. به تازگی این خودروساز از ون تجاری کانسپت Kangoo ZE رونمایی کرد که به نوعی طراحی آینده ون های تجاری این شرکت را نشان می‌دهد.

Kangoo ZE در طراحی وام دار مدل سدان است و به کار گیری قوس‌هایی در بخش چرخ ها، ظاهری جذاب به آن بخشیده است. لوگو بزرگ رنو در کنار جلوپنجره مشبک و پیوسته با چراغ‌ها، به خوبی مشخص می‌کند که با یک کانسپت رو به رو هستیم.

رونمایی رنو از کانسپت Kangoo ZE

رنو Kangoo ZE

یک خط نوری دو چراغ جلو را به یکدیگر متصل کرده و حتی در بخش لوگو نور آنها با یکدیگر ترکیب شده و درخششی به لوگو می‌بخشند. ساختار طراحی ون آینده رنو چندان متفاوت از نسل فعلی نیست، اما به کار گیری طراحی نوآورانه در کنار استفاده فناوری های روز، بی‌شک ون‌های تجاری آینده رنو را در نوع خود بی‌نظیر می‌سازند.

رنو در بحث تولید ون

رنو در بحث تولید ون یکی از کمپانی های شناخته شده بوده و تاکنون چندین مدل را روانه بازار کرد. آینه بغل ها از نوع دوربین هستند و هیچ آینه واقعی روی آنها قرار نگرفته، همانطور که بیشتر آینه بغل خودروهای کانسپت به این صورت طراحی می‌شوند. رنو جزئیات کافی از KANGOO ZE در دسترس قرار نداد، اما در زمان عرضه پیشرانه 59 اسب بخاری با کمک باتری 33 کیلووات ساعتی خواهد داشت. با یک بار شارژ نیز می‌تواند مسافتی 270 کیلومتری را به حرکت دربیاید.

محتمل است که نسخه تولیدی ون تجاری KANGOO ZE از ویژگی‌های چشمگیر و جزئیات بهتر بهره خواهد برد. اطلاعات بیشتر در کار نیست و باید منتظر جزئیات کافی باقی ماند. پیش بینی می شود این ون با پیشرانه الکتریکی متنوع روانه بازار شود.

منبع

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا