خودروهای آینده بازار

انتشار اطلاعات جدید از نسل آینده لندرور دیفندر

لندرور دیفندر از دهه 80 میلادی در خط تولید قرار دارد و این در حالی است که این خودرو حتی بعد از تغییر نام از سری 90 و 110 به دیفندر، باز همان شکل و شمایل دهه هشتادی خود را حفظ کرده که با ادامه تولید آن با همان اتاق تا یکسال پیش، از جمله خودروهای رکورددار در صنعت خودرو در این زمینه به حساب می‌آمد. چهره‌ای که در کنار حالت کلاسیک خود، از مهم ترین دلایل برای خریداران آن بوده و تغییر آن می‌تواند حتی بازخوردی منفی نیز به دنبال داشته باشد چرا که خریداران خودروهایی چون جیپ رانگلر، تویوتا سری 70 و مرسدس بنز کلاس G ، خواهان تصاحب آن‌ها با همان چهره ای که ریشه در گذشته دارند، هستند.

با این وجود عکس‌هایی از نسل آینده لندرور دیفندر به بیرون درز کرده که نشان از شباهت این خودرو به لندرور دیسکاوری فعلی دارد. اتاقی جعبه‌ای شکل و چهارگوش که برای افزایش آیرودینامیک، دارای خطوط ملایم‌تری شده است. این خودرو در حال حاضر بیش از 1.2 میلیون کیلومتر در جاده‌ها و مسیرهای گوناگون تست شده و بیش از 45 هزار تست جداگانه در شرایط آب و هوایی مختلف را گذرانده است.

032 w5i6928

این خودرو همچنین در محدوده قیمت جیپ رانگلر خواهد بود که می‌توان آن را یکی از اصلی‌ترین رقبای این خودرو نیز به حساب آورد چرا که جیپ در نسل جدید توانسته نظر خریداران بسیاری را به خود جلب کند و به نوعی در میدان خودروهای شاسی بلند آفرودی ارزان قیمت، یکه تاز باشد. با این وجود، لندرور دیفندر جدید قرار است با یک پلتفرم جدید، به نوعی لوکس‌تر از قبل باشد و آن حالت قبلی اتاق که شبیه به یک اتاق کار ساده بود را ترک کند. این خودرو در پایان سال جاری میلادی و با مدل 2020 عرضه می‌شود. نظر شما در رابطه با این خودرو چیست؟

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا