خودروهای آینده بازار

وانت پیکاپ کامپکت آینده فولکس واگن 20 هزار دلار است

این روزها شرکت ها سعی در تولید شاسی بلند یا کراس اوور دارند اما فولکس واگن به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ در صنعت سعی داشته به تولید محصول در تمامی سگمنت ها بپردازد.

از این رو کانسپت وانت پیکاپ کامپکت Tarok در نمایشگاه نیویورک رونمایی شد. این کانسپت در آینده نزدیک به نسخه تولیدی تبدیل خواهد شد که بازار آن عمدتا کشورهای در حال توسعه هستند.

در این میان Scott Keogh مدیر ایالات متحده فولکس واگن در گفتگو با وب سایت Motor1 تایید کرد قیمت نسخه تولیدی وانت پیکاپ کامپکت Tarok به میانه 20 هزار دلار خواهد رسید.

وانت پیکاپ کوچک فولکس واگن در راه است

این یعنی نباید انتظار قیمتی بیش از 20 هزار دلار را برای این وانت جذاب انتظار داشت. این روزها قیمت وانت های بزرگ کمتر از 30 هزار دلار نیست و اگر این مدل لوکس باشد به بیش از 50 تا 60 هزار دلار هم می رسد. اما فولکس قصد داشته برای افرادی که به دنبال مدلی بودجه محور هستند، از خودرو اقتصادی برخوردار شوند، مدلی همچون وانت پیکاپ کامپکت Tarok را انتخاب کنند.

 Tarokروی پلتفرم MQB گروه فولکس واگن قرار می گیرد. این همان پلتفرمی است که عمده محصولات شاسی بلند کمپانی موردبحث از آن بهره می‌برند. دقیقا مشخص نشده نسخه تولیدی تاروک چه زمانی معرفی می شود اما نباید خیلی دور باشد و احتمالا باید در اوایل دهه 2020 شاهد معرفی آن باشیم.

شرکت آلمانی سعی داشته با محصولاتی مهیج چون تاروک نظر طرفداران را جلب کرده و یک محصول قابل توجه روانه بازار کند. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا مشخص شود این کمپانی چه برنامه ای برای تاروک در سر دارد.

منبع

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا