اخبار روز داخلی

اسامی خودروهای ارزان شده ایران خودرو

ایران خودرو دومین تولیدکننده مطرح خودرو در کشورمان محسوب شده که همچون سایپا در سال های گذشته محبوبیت خود را به دلیل مسائلی از دست داده است. در این بین جالب خواهد بود که موج ارزانی صورت گرفته شامل برخی مدل های این شرکت شود.

قیمت های اعلام شده توسط ایران خودرو

به گزارش رسانه صنعت خودرو موتوراویل به نقل از Car.ir، امروز پژو پارس دوگانه سوز با یک میلیون تومان کاهش به مبلغ 103 میلیون تومان، پژو 206. تیپ 2 با یک میلیون تومان کاهش به مبلغ 85 میلیون تومان است.

همچنین پژو 206 تیپ 5 با دو میلیون تومان کاهش به مبلغ 103 میلیون تومان، پژو 206. صندوقدار با دو میلیون تومان کاهش به مبلغ 102 میلیون تومان، وانت آریسان با یک میلیون تومان کاهش به مبلغ 53 میلیون و 800 هزار تومان، هایما اس 7 توربو (S7) با دو میلیون تومان روند کاهشی به مبلغ 296 میلیون تومان رسیده است.

پژو 2008 با یک میلیون تومان کاهش به مبلغ 331 میلیون تومان، سوزوکی ویتارا با 4 میلیون تومان کاهش به مبلغ 516 میلیون تومان، پژو پارس اتوماتیک با 2 میلیون تومان کاهش به مبلغ 147 میلیون تومان و پژو SLX 405 با 900 هزار تومان کاهش به مبلغ 84 میلیون تومان در بازار خرید و فروش شد.

ایران خودرو

ایران خودرو در سال های گذشته سعی داشته با همکاری چینی ها محصولات باکیفیتی را در بازار عرضه دارد و در مقایسه با گذشته محبوبیتی به دست آورد اما تحریم های به وجود آمده موجب شدند تا تیراژ تولید کاهش یافته و خللی در عملکرد این تولیدکننده بزرگ خودرو کشور به وجود آید.

خودروهای ارزان شده ایران خودرو

موج ارزانی صورت گرفته شامل برخی اتومبیل های ایران خودرو شده که از جمله باید به وانت آریسان، پژو 206، هایما اس 7 توربو، پژو پارس اتوماتیک، پژو 405 اس ال ایکس، سوزوکی ویتارا اشاره کرد.

پیش بینی می شود سایپا نیز بزودی روی برخی مدل های خود کاهش قیمتی حاصل کند و شاهد عرضه اتومبیل هایی از سوی این شرکت باشیم که در مقایسه با قبل رشد قیمتی ندارند. برای کسب جزئیات بیشتر می توانید به وب سایت ایران خودرو مراجعه کنید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا