اخبار روز داخلی

طرح جایگزینی محصولات برلیانس سایپا برای تیرماه 98 اعلام شد

شرکت سایپا به تازگی برنامه جایگزینی محصولات برلیانس خود را ویژه تیرماه 98 اعلام کرده تا مشتریان در اسرع وقت خودرو خود را دریافت کنند و از اتومبیل موردنظر برخوردار شوند.

به گزارش رسانه صنعت خودرو موتوراویل به نقل از Car.ir، طرح جایگزین خودروهای برلیانس شرکت سایپا ویژه مشتریانی که هنوز دعوتنامه به دست آنها نرسیده است منتشر شد.  در ادامه مطلب به معفی چند دست از محصولات برلیانس از گروه پارس خودرو می پردازیم تا شما آشنایی بیشتری با این گروه محصولات پیدا کنید.

معرفي برلیانس H۳۲۰ در يك نگاه

برلیانس

مدل هاچ بك برلیانس محصول H۳۳۰ مي باشد كه در دو مدل دستي و اتوماتيك در پارس خودرو توليد مي شود . اين محصول به دليل ظاهري جوان پسند و امكانات و تجهيزات مناسب ايمني و رفاهي مي تواند گزينه مناسب براي قشر جوان محسوب شود . ضمنا كسب استاندارد آلايندگي يورو ۵براي اين محصول نشان دهنده سازگاري مناسب آن با طبيعت است.

معرفي برلیانس H230 در يك نگاه

برلیانس

محصول مشتركي ديگر از سايپا و شركت برليانس( شريك تجاريBMW) كه به بازار عرضه شده است .H۲۳۰ با ظاهري زيبا كه ناشي از طراحي هوشمندانه اين خودرو مي باشد به همراه موتور قدرتمند BM۱۵ و با حجم موتور ۱۵۰۰ سي سي ۱۶ سوپاپ رقيب جدي براي محصولات بازار ايران مي باشد و سلايق مختلف مشتريان را براي يك خودروي سواري راحت و ايمن تأمين مي نمايد .

خبر مرتبط: تولید خودرو های چینی توسط دو خودروساز بزرگ کاهش پیدا می کند

معرفي برلیانس H220 در يك نگاه

برلیانس

اين محصول مدل برلیانس هاچ بك خودروي H۲۳۰ محصول مشترك سايپا و شركت برليانس مي باشد كه با ظاهري جوان پسند و همان موتور قدرتمند ، حرفهاي جديدي را در بازار ايران براي رقيبان خود دارد. حال گروه سایپا آمده برنامه جایگزینی محصولات برلیانس خود را ویژه تیرماه 98 اعلام کرده تا مشتریان در اسرع وقت خودرو خود را دریافت کنند و از اتومبیل موردنظر برخوردار شوند.

جزئیات این طرح به شرح جدول ذیل می‌باشد:

pet92Kh2COH6iUw5AML77uVWRr1pXZfHSDBVYBI9

منبع
eghtesadonline

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا