اخبار روز داخلی
موضوعات داغ

برنامه جدید فروش جیلی GC6 اکسلنت برای تیر ماه 98 اعلام شد

جیلی GC6 اکسلنت برنامه جدید فروش در تابستان 98 دارد. شرکت خودروسازان بم به تازگی فروش ویژه سدان کامپکات Geely GC6 Excellent‬‏ را برای تیر ماه 98 اعلام کرده است. شرایط فروشی که خرید این خودرو را برای مشتریان اتومبیل های چینی آسان می کند. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت motoroil همراه باشید.

به گزارش رسانه صنعت خودرو موتوراویل  طبق بخشنامه جدید خودروسازان بم، قیمت مصوب جیلی GC6 اکسلنت 152میلیون‌تومان و موعد تحویل نیز 31 روزه اعلام شده است. همچنین در این طرح جریمه تاخیر در تحویل خودرو معادل یک درصد محاسبه خواهد شد. آخرین قیمت اعلام‌شده Geely GC6 Excellent‬‏ توسط خودروسازان بم در اردیبهشت‌ماه 98، 145میلیون‌تومان بود که اکنون با افزایش 7 میلیونی به 152 میلیون تومان رسیده است.

"<yoastmark

مشخصات فنی جیلی GC6 اکسلنت

طبق اعلام این شرکت سند این خودرو تا پایان بازپرداخت تسهیلات در رهن شرکت خودروسازان بم است و سند فاکتور فروش خودروها تا پایان تسویه حساب نزد شرکت خواهد ماند. جیلی GC6 فیس‌لیفت‌شده از یک پیشرانه چهار سیلندر 1.5لیتری با توان تولید 105اسب‌بخاری بهره می‌گیرد. همچنین انتقال نیروی موتور به چرخ‌های جلو برعهده جعبه‌دنده 4سرعته اتوماتیک است. از امکانات رفاهی این خودرو می‌توان به 2کیسه هوای ایمنی برای سرنشینان جلو، سیستم‌های ترمز و پایداری ABS و EBD، چراغ‌های مخصوص روز و همچنین سانروف اشاره کرد.

نام خودرو  قیمت نهایی جریمه تاخیر موعد تحویل
 جیلی GC6  152 میلیون تومان 1 درصد 31 روز کاری

 

"<yoastmark

میزان داخلی سازی Geely GC6 Excellent‬‏

در سال 96 میزان داخلی‌سازی جیلی GC6 اکسلنت حدود 25% درصد بود چراکه این داخلی‌سازی تنها صرف بخش‌هایی مانند رینگ و لاستیک، باتری و برخی قسمت‌های الکترونیکی خودرو شده بود. برای سال 97 نیز هم میزان داخلی‌سازی GC6 به عدد 30% رسید و هم نسخه جدیدی از آن به بازار آمد. خوشبختانه «خودروسازان بم» خیلی زود متوجه کمبودهای GC6 تیپ الیت شد و سرانجام در اسفندماه 96 نسخه فیس‌لیفت شده آن‌را با نام تیپ «اکسلنت» معرفی کرد.

تفاوت شاخص جیلی GC6 اکسلنت نسبت به الیت

Geely GC6 Excellent‬‏ نسبت به الیت، یک سروگردن مدرن‌تر شده؛ هم در ظاهر، هم در تجهیزات و هم در بهبود جعبه‌دنده. GC6 نیوفیس در مدل 97 به بازار آمد و مهم‌ترین ویژگی فنی‌اش، داشتن جعبه‌دنده‌ جدیدی است که «جتکو» ژاپن آن را ساخته. به لحاظ امکانات نیز اضافه‌شدن سانروف، دوربین عقب، دو رنگ‌شدن تریم داخلی و بزرگترشدن مانیتور کنسول، مهم‌ترین تفاوت تیپ اکسلنت با تیپ الیت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا