اخبار روز داخلی

اعلام قیمت جدید محصولات ام وی ام (MVM) برای تیر ماه 98

شرکت مدیران خودرو به تازگی فهرست جدید قیمت محصولات ام وی ام MVM را منتشر کرده که در مقایسه با قبل افزایشی را شاهد هستیم. برای مشاهده قیمت با Motoroil همراه باشید.

به گزارش رسانه صنعت خودرو موتوراویل به نقل از Car.ir، گروه خودروسازی مدیران خودرو لیست قیمت جدید محصولات خود را ویژه تیرماه 98 اعلام نمود.

محصولات ام وی ام

این شرکت، مونتاژکننده برخی از محصولات شرکت چینی چری اتومبیل می‌باشد که در دو گروه MVM و CHERY در بازار ایران عرضه می‌گردد. محصولات گروه MVM شامل X33، X22 ، X33S و 315 و همچنین محصولات گروه CHERY شامل خودروهای آریزو۵ و آریزو ۶ و تیگو ۵ و تیگو ٧ ومی‌باشد. چری آریزو ۵ و ایکس 22 پنج ستاره ایمنی چین ام‌وی‌ام ۳۱۵ و ایکس ۳۳ از پرفروش‌ترین خودروهای چینی در بازار ایران هستند.

درباره مدیران خودرو

درباره مدیران خودرو: شرکت صنایع خودروسازی مدیران، که با نام مدیران خودرو نیز شناخته می‌شود، یک شرکت مونتاژ خودروی ایرانی است، که از سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید در شهر بم آغاز نمود.

به نقل از میدران خودرو شرکت فروش و خدمات پس از فروش مدیران خودرو (سهامی خاص) درسال 1383، بمنظور ارائه خدمات پس از فروش خودروهای تولیدی، تاسیس و با انجام اقدامات زیربنایی زمینه ارائه خدمات پس از فروش مناسب را در راستای چشم انداز و ماموریت های خود با محوریت خلق ارزش های برتر برای گروه مشتریان فراهم نموده است. در حال حاضر این شرکت ازطریق اعمال مدیریت در تامین قطعات یدکی اصلی و تاکید بر آموزش کارکنان و توسعه شبکه فراگیر نمایندگی های مجاز و ایجاد زیرساختهای لازم بمنظور ارتقاء کیفیت و بهبود مستمر در ارائه خدمات خودرویی، در راستای افزایش رضایت مشتریان گام برمی دارد.

با توجه به اطلاعیه مدیران خودرو خریداران محترم محصولات شرکت مدیران خودرو، جهت حصول اطمینان از صحت و سرعت فرآیند خرید خودرو، خواهشمند است در هنگام مراجعه به هریک از نمایندگان مجاز فروش این شرکت در هنگام پرداخت وجه خودرو، به نکات ذیل توجه کامل فرمایید:

  1. تمامی واریزها باید از طریق پاینه پرداخت (Pos) شرکت مدیران خودرو که در نمایندگی به وسیله استند و تابلو مشخص گردیده است صورت پذیرد. در صورت عدم رویت پایانه پرداخت شرکت مدیران خودرو، قبل از پرداخت وجه لازم است با واحد امور مشتریان شرکت هماهنگی لازم به عمل آید.
  2. پس از انجام پرداخت در پایانه پرداخت و همچنین پس از اخذ پرفراژ دستگاه کارت خوان به نام “شرکت صنایع خودروسازی مدیران” و حساب شماره124001*******در متن پرفراژ دقت گردد.
  3. در صورت انجام صحیح واریز وجه، یک کد تاییدیه از طریق شماره پیامک 98300004765+ یا 982147651+ برای واریزکننده وجه ارسال می گردد. لطفا حتما در جهت دریافت کد تاییدیه شماره موبایل خود را به متصدی فروش ارائه فرمایید و از قبول شماره موبایل پیشنهادی توسط متصدی فروش یا هرشخص مسئول دیگر در نمایندگی خودداری نمایید.
قیمت جدید محصولات ام وی ام – تیرماه 98

mvRFF6hsuHWEV1EdPgkJseBHN1MqDUNMgBbf8Vhu

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا