اخبار روز داخلی

قیمت تیرماه 98 محصولات چری اعلام شد

گروه خودروسازی مدیران خودرو که به عنوان تولیدکننده محصولات چری و  MVM در کشورمان شناخته می شود، به تازگی قیمت تیرماه 98 محصولات چری را اعلام کرد. با وب سایت motoroil همراه باشید.

به گزارش رسانه صنعت خودرو موتوراویل به نقل از Car.ir، گروه خودروسازی مدیران خودرو نمابنده رسمی فروش محصولات چری چین در ایران ، لیست قیمت جدید محصولات “چری” را ویژه تیرماه 98 اعلام نمود.

قیمت جدید محصولات چری – تیرماه 98

محصولات چری

طراحی محصولات چری, طراحی متفاوت

هر خودرویی که در شرکت چری به دنیا می آید توسط تیم طراحی آن تولید می شود. طراحی چری چهار بخش را پوشش می دهد.تناسب، برندسازی، زیبان طراحی و کیفیت. طراحی در چری به خوبی بیانگر آن است که طراحان آن درک درستی از خواسته و انتظارات مشتریان خودرو، زمینه فرهنگی و روند بازار دارند.

همچنین سیستم و فرآیندی در این شرکت وجود دارد که موجب می شود طراحی از استانداردهای بین المللی تبعیت کند. طراحی چری، تناسب طلایی را با تناسب خودرویی ادغام می کند. بطور کلی طراحی این تیم از نیرومندی و برازندگی اسب های چابک و سریع الهام میگیرد.

خودروهای چری دارای خطوط دینامیکی هستند که مقاومت هوا را در برابر بدنه به کمترین میزان می رساند. در واقع ظاهر بدنه خودرو به صورتی طراحی شده که گویا در هر لحظه آماده حرکت و شتاب گرفتن است.

طراحی استریم لاین

در طراحی استریم لاین، از چراغ های عقب گرفته تا پلاک خودرو، به گونه ایست تا تاثیر خطوط افقی روی بدنه را تقویت کند و در مجموع ظاهر کلی خودرو را باشکوه تر کند.

هر برند مشهور با یک روح منحصر بفرد متولد می شود. در چری، یک برند خودروسازی چینی، دی نی ای (DNA) خود را از عناصر و المان های فرهنگ چین گرفته است و این تاثیرپذیری در طراحی های این شرکت به خوبی نمایان است.

پیشنهاد سردبیر:چری تیگو 8، نوبرانه سال جدید از کشور چین

در کل زبان طراحی چری تلاش می کند تا به طرح ها و فرهم های خود روح ببخشد و بر همین اساس هر مدل خودرویی که توسط این شرکت معرفی می شود دارای یک روح خاص و منحصر بفرد است.

دو خودروی مفهومی α وβ عناصر چینی زیادی را در دل خود جا داده و طراحی خاص و زیبای چری را به خوبی با استفاده از خطوط و حجم و الهام گرفتن از آب نمایش می دهند.

تکنولوژی iAuto

هر خودرویی که در شرکت چری به دنیا می آید توسط تیم طراحی آن طراحی و تولید می شود. تیمی که توسط دو مدیر طراحی برجسته هدایت می شود. آقای James Hopes طراح سابق شرکت جنرال موتورز و آقای Hakan Saracoglu طراح سابق شرکت پورشه.

C-Lab

عملکرد سیستم NVH (کنترل سر و صدا، لرزش و سختی) یکی از عوامل تاثیرگذار در راحتی در رانندگی و یکی از معیارهای قضاوت در مورد کیفیت خودرو می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا