اخبار روز داخلی

بررسی سطح امکانات مرسدس بنزهای پرطرفدار بازار ایران

مرسدس بنز C200) 2014-2012)

 در مورد مرسدس های کلاس سی داخل کشور که اغلب آنها به نام کمپرسور نیز شناخته می شوند باید گفت بیشتر مدل های  وارد شده به بازار ایران از نوع AMG Package هستند .

سی کلاس
سی کلاس

آپشن های مرسدس بنز C200

سی کلاس
سی کلاس

از جمله تجهیزات و امکانات رفاهی معمول در آنها می توان به سیستم Keyless، تنظیم برقی صندلی های جلو با حافظه و گرمکن، تهویه مطبوع اتوماتیک 3 نقطه ای (قابلیت تنظیم مستقل دما در عقب)، مانیتور بزرگ (سیستم Comand Online)، پرده برقی عقب، سقف پانورامیک، چراغ جلوهای زنون همراه با LED Daylight، سنسور پارک جلو و عقب، دوربین عقب، کروز کنترل و سیستم هشدار نقطه کور اشاره کرد.

رنگ های موجود این خودرو

سی کلاس
سی کلاس

محبوب‌ترین رنگ‌های این خودرو سفید، مشکی و قهوه‌ای هستند که رنگ قهوه‌ای سوخته آن از انواع دیگر گران‌تر است. در ضمن رینگ‌های 21 اینچی ستاره‌ای نیز برای این مدل قابل خریداری است.

مرسدس بنز E200 و E250 )2016-2014)

ای کلاس
ای کلاس

این دو مدل از مرسدس بنز نیز بعد از قانون عدم ورود خودروهای بالاتر از حجم 2500 سی‌سی شدند که ابتدا نسخه ضعیف‌تر و بعداً نمونه 250 آن به کشور وارد شد. باید گفت، اکثر مدل‌های وارداتی با پکیج اسپرت AMG در بازار داخلی یافت می‌شوند و معمولاً مشتریان E250 تمایل بیشتری به خرید مدلهای نسبتاً فول آپشن دارند.

آپشن های مرسدس بنز E250

ای کلاس
ای کلاس

یک E250 با تجهیزات و امکانات رفاهی مناسب باید دارای آپشن‌هایی از جمله سیستم Keyless، تنظیم برقی صندلی‌های جلو با حافظه، گرمکن و تهویه صندلی‌های جلو، تهویه مطبوع اتوماتیک 3 نقطه ای، مانیتور بزرگ، TV، سیستم صوتی هارمن کاردون، سقف پانورامیک، پرده برقی عقب و پرده شیشه‌های جانبی عقب، چراغ جلوهای فول LED، سیستم پارک اتوماتیک، دوربین‌های دید اطراف (360 درجه)، کروز کنترل، سیستم هشدار نقطه کور و حرکت بین خطوط و همچنین درب برقی صندوق عقب باشد .

البته در نمونه های کامل‌تر، تجهیزاتی چون ماساژور صندلی‌های جلو، مانیتورهای ردیف عقب، DVD چنجر، رادار پیشگیری از تصادف و یا سیستم نایت ویژن نیز دیده می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا